Dimension Artists - Úvod | Bandzone.cz

Dimension Artists pop-rap / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • dimension-artists-moje-ja-prod-by-dever
    Nezařazeno
  • dimension-artists-party-hit-vol-2-prod-by-dever
    Nezařazeno
  • dimension-artists-zavislost-prod-by-dever
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Nový track "Na stoprocent" vychází již 18.2.2011


Dlouho se nic nedělo,není to tím,že bychom nechtěli,ale pracovali jsme na sobě,a také nebylo moc času dát to dohromady,ale to se teď změní už v pátek 18.2.2011 Vám naservírujeme novinku s názvem "Na Stoprocent",která má motivační pointu,o produkci jsem se postaral Já(Dever),mám zde i svojí sloku ve spolupráci s Avistem,který má zde také svou šestnáctku(část).Budeme se těšit na Vaše názory.

Přidejte si nás na nové facebook fanpage.

Staňte se naším fanouškem

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

freestylemondays

Každé třetí pondělí v měsíci se v Chapeau Rouge koná jediný open mic jam s živou kapelou Freestyle Mondays, kde se u mikrofonu scházejí MCs, beatboxeři, zpěváci a hudebníci a společně jamují. Večerem provází MC Metoděj a MC Dozer a pro MCs hraje kapela Sounday a rovněž se střídá s DJs (tentokrát Shock O´, Backman, F.I.L. nebo Watra).
Nezáleží na to, zda začínáš nebo to za majkem zkušeně zvládáš, na FM se ti dostane podpory a uvidíš, jak se během krátké chvíle zlepšíš, protože s kapelou a před publikem je ta nejlepší zkušenost!
Hostem bude tentokrát Lara 303. Doraž i ty a chop se mikrofonu! Všichni, kdo se aktivně zúčastní jamu a registrují se na:http://freestylemondays.cz/fm-mcs… mají vstup zdarma.... Zkrátka okus tenhle mejdan se skvělou atmosférou, je jen na tobě, zda dáš freestyle nebo text, každopádně si vyzkoušíš jaké to je rapovat s live kapelou a poznáš zde mnoho nových lidí. Těšíme se na tebe! Tým Freestyle Mondays!
Info na:http://freestylemondays.cz/.

Wezeli Music Studio

Ahoj, pojdte vyzkouset novou plne vybavenou zkusebnu!


Nabízíme možnost zkoušení v odhlučněné a vybavené zkušebně (bicí, zpěvový aparát, mikrofony, basové kombo a kytarova komba) na Praze 8 dostupne od metra Ladvi. V budove zkusebny je WC. Příjemné prostřední - žádný sklep.Idealni velikost zkušebny pro cca 6 kapelniku. Vice info na
http://www.facebook.com/Wezelistudio


!!! NYNÍ zaváděcí cena 120Kc/h

martinekk

Ahoj,
dovolujeme si nabídnout možnost vystoupení v klubu JET, Orebiská 5, Praha 3.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tento email: jetclub@seznam.cz .
Klub si lze rezervovat i na soukromé akce - narozeniny atp.

Díky a těšíme se na spolupráci
kolektiv JET club
www.jetclub.cz

Zobrazit všechny názory