Devil's Shit - Úvod | Bandzone.cz

Devil's Shit rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Dvorek hrůzy - LIVE Rock Café 2003
    Nezařazeno
  • Ježku, píchej - LIVE Rock Café 2003
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Poslední koncert kapely ve stávajícím složení proběhl

Jak již oznámila většina světových agentur, po odchodu bubeníka Petra Tryskomishe do Asie v lednu 2006 se stejným směrem chystá i zpěvák a občasný kytarista Tomáš Chlívek. Přestože probíhají jednání o uspořádání ještě jednoho koncertu těsně před Tomášovým odjezdem na jaře příštího roku, zatím není nic jisté.

Koncert 8. listopadu byl jako vždy mimořádným zážitkem pro všechny smysly, kterými diváci disponují. Po letech hraní ve stabilní sestavě nastala první změna - za bicími tentokrát nastoupil jako host Franta Poborský ( nevlastní syn Karla Poborského z babiččiny strany). Přestože kapela projevila obavy, aby jí tento bubeník stačil v tempu, které nasadila, Franta se ukázal jako pravý profesionál a tak už v polovině koncertu bylo možné odvolat odstřelovače, který byl připraven zasáhnout v případě, že by to Franta kapele příliš kazil.

Během koncertu zazněla řada hitů známých hlavně z německých televizních estrád ( např. píseň Dvorek hrůzy proslavil v estrádě Ein Messer Tschurbes náš vcelku známý zpěvák Karel Gott pod názvem Hof des Schreckens, rychlejší verze pod názvem Schreckenhof zase proslavila na MTV kapelu Scorpions), ale i několik pseudonových písní. Na místě je však poznamenat, že vzhledem k neschopnosti kapely zahrát jednu písničku dvakrát stejně lze tvrdit, že všechny písně byly v podstatě nové. Velký úspěch zaznamenal dnes již klasický hit Ukolébavka, při písni Ptáci se v rukou mnoha diváků zase objevily zapalovače, kterými se diváci neúspěšně pokoušeli podpálit nový sál Rock Café.

Jako jediné mínus celého koncertu lze označit fakt, že někteří profesionální diváci se na koncert přes své sliby nedostavili. Management kapely tento problém již řeší podáním několika trestních oznámení na známého pachatele, samosoudce Jevgenij Likvidaščenko slíbil všechny kauzy vyřešit a rozsudky vykonat do jednoho měsíce.

Pokud se vše podaří, koncert vyjde i na DVD, takže něco po této kapele aspoň zůstane. Čest jejich památce!

( Aladár Kabanosváros, hudební publicista a objevitel kufru s dvojitým dnem)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Míra - DS

Nazdar lidi, jo, končíme, ještě se pokoušíme něco vymyslet, jak si zahrát než Tomáš odjede, uvidíme. Máme DVD a živé CD z koncertu v Rock Café 2003 ( jsou z něj všechny ukázky tady i na našem webu), tak jestli ho chceš, napiš.

Bez profilu

Ája

čau, včera to bylo super, sice hodně nahlas, ale jinak perfektní ... fakt končíte?

Bez profilu

siska

mate naky CD nebo demac?

Zobrazit všechny názory