Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deviant rock-metal / Teplice

„CD ,,Co bude dál...?" v prodeji“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Stejně se všichni sejdem- Co bude dál...? (2019) 35 ×
  • Když bozi lžou- Co bude dál...? (2019) 24 ×
  • Díky Přálelé- Co bude dál...? (2019) 14 ×
  • Počátek- Co bude dál...? (2019) 15 ×
  • Reklamy- Jsem to já... (2017) 1 247 ×
  • Tak co po mě chceš?- Jsem to já... (2017) 767 ×
  • Deviant- Jsem to já... (2017) 688 ×
  • Chladná aneb balada o kozách- Promo 2011 (2011) 6 ×
  • Král a kříž- Promo 2011 (2011) 5 ×

Novinky

Fajn Rock Music rádio a Deviant v éteru.....

Upraveno:

Takže opět žhavá novinka a to, že máme pro vás skvělou zprávu a to, že můžete slyšet od 23. 10. 2017 ve vysoké rotaci denního vysílání RÁDIO FAJN ROCK MUSIC naši píseň „Libovej frajer“ . Tak KLIKNI na: http://www.fajnrockmusic.cz/playradio192 a poslouchej tu kromě naší muziky i další zahraniční a český hity od classic rocku 70.let až po nejžhavější novinky, od rock-popu po nejostřejší metal a punk.

 


První místo v TV hitparádě na TV REBEL

Upraveno:

Takže přátelé, kamarádi a fanoušci, neskutečné se stalo skutečností......nejen že se nám podařilo dostat s naším videklipem k písni reklamy do TV hitparády na rockové TV Rebel, ale nám se také podařilo v Hitparádě zvítězit a dostat se tak na první místo v žebříčku.

Takže přátelé a fanošci, díky Vám a tímto prosíme i o dlaší podporu v dalších kolech, viz odkaz níže. Děkujeme.....

http://www.tvrebel.cz/vote


Takže léto skorem za námi....

Upraveno:


   jak už vidno v nadpisu a pohledem z okna pouhým, léto je za námi, tím i odehraných plno venkovních akcí, některých velice vydařených např. křest našeho CD v naší mateřince teplickém RC Knak. Ale není všem krásným dnům konec a než zazvoní zvonec a někteří z Vás se otočí, přijde doba kdy zveřejníme nějaké ty live nahrávky z našeho křtu, jakožto se i začneme pomalu připravovat na natočení dalších těch pohyblivých obrázků, nazvaných tajuplně klipem:-). Čeká nás asi poslední velká akce tohoto léta a to hasičský festival na Matildě u Mostu a přijde opět čas klubových akcí, které se sice již snažíme omezit, ale neplačte, mámu nevolejte, však my se zase někde objevíme......tudíž sledujte FB a naše stránky a naviděnou snad někde s naší úchylou sebrankou....PS Majk má nový trenky:-)