Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deseptum post hardcore / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Naši partneři, podpora, kámoši, spřízněnci (bez nich to jde blbě;-)):

      

Bio a historie

Kapela Deseptum v sestavě Alex (zpěv), David (bicí), Luky (el. kytara), Olda (baskytara), vznikla v roce 2017. Úplné kořeny však sahají do historie trochu více. Jak už to u vzniku kapely bývá, než se vytvoří pevná sestava lidí, kteří mají stejný cíl, stejnou chuť a stejné nadšení, to chvíli prostě trvá. 

Sémě zasadil kytarista Luky, který „ukecal“ pár kamarádů, aby s ním hráli. Již v počátcích Luky přinesl část své kytarové tvorby, která se dále postupně vyvíjela do dnešní podoby. Jako druhý ze stávající sestavy přišel basák Olda – kapele jednoduše chyběla basa. Tím se stala kapela použitelná, co se týče nástrojového a vokálového obsazení.  Ačkoliv se začaly utvářet první skladby, docházelo postupně k personálním změnám – z důvodu, jež byl řečen na začátku.

Pozůstalí Luky a Olda se však v tomto již našli a společně hledali chybějící články kapely, která v tu dobu ještě neměla své jméno. Zanedlouho se uchytil bubeník David, se kterým kapela nějaký čas pokračovala v tvorbě instrumentálních skladeb, precizování, sehrávání, úpravy, zlepšování…

Konečně v roce 2017 přichází Alex, který dal kapele to, co jí ještě k dokonalosti chybělo – hlas. Od té doby kapela tvoří společně a vyráží se Vám představit!

Deseptum.