Not now!! - O kapele | Bandzone.cz

Not now!! punk-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • I wanna satisfy you
    Nezařazeno
  • Be aware of dogs
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Zpěv: Eliza

Basa: Honza (známý také jako Killerstein, Karlštejn)

Bicí: Petr

Z ubrusu nová kapela praná pouze v Pervolu, s domovskou stanicí na Strahově.

Domovská hospoda na Malovance.

Bio a historie

Story ze Strahovské hory

verze by Dr.

Blilo neblilo... Léta Páně v dubnu 2011 se v Jam Music Institutu v rámci projektu školní kapely potkal Petr s Doktorem a 15.6.2011 odehráli koncert v Music City  (od O2 arény jenom krok...) viz link: http://www.vimeo.com/25180810 , kam se dorazila podívat Eliza, aby to Doktorovi pořádně zkritizovala. Po koncertě vlastně zapomněla kritizivat a rovnou až s božským obdivem začala hustit do Doktora, že ten bubeník je prostě borec, a že s ním chce založit kapelu... po zasednutí u kapelního stolu byla dohodnuta zkouška na Strahově vedle stadionu, kde sídlil Petr se svojí začínající grupou (opět hrajem vedle těch nejlepších).

Po pár pokusech songů, které se hráli v Music City, se dohodla další zkouška zahrnující již členy Petrovi kapely a repertoár od Guano Apes - Lords of the Boards, Megadeth - Symfony of Destruction. Tato zkouška opět proběhla ve třech. Zkoušení bylo následně na 3 týdny přerušeno Doktorovou humanitární akcí v Brazílii, kde nutně potřebovali, aby sežral pár krav.

Po návratu se konečně podařilo sehnat Petrovi kumpanieros Roba a Jara na zkoušky. Následně zde padl návrh na koncert u Pindi na oslavě narozenin, která se měla konat cirka za měsíc v Krakovanech. Následovalo období několika zkoušek v pětičlenné sestavě Petr, Jaro, Robo, Dr. a Eliška. Jaro se  z časových důvodů nemohl koncertu zúčastnit. Bohužel týden před koncertem Robo oznámil, že z kapely odchází.

Pinďa nás odrodil

Po briefingu v restauraci Malovanka se rozhodlo, že se koncert odehraje ve třech - Eliza, Petr a Dr. Následovali 2 zkoušky, které probíhali cca od 21h do 4h ráno, na kterých se nazkoušel nový repertoár založený na skladatelském umu Elizy a z původních převzatých písní zůstala jen Symfony of Destruction od Megadeth.

Po problémech s vypůjčením aparatury a zajištění odvozu (za který jsme dodnes vděční Jeníkovi Kalousů), se podařilo dostat do Krakovan (v Krakově to bude někdy příště). Zde byl odehrán první koncert, na kterém byl uveden název kapely Decide Tomorrow (odhlasovaný 5 minut před začátkem koncertu jako pracovní). Mezi hromadou podnapilých diskantů se zjevil hlouček pařících nadšenců (fakt jsme jim neplatili). Výsledná atmosféra nás donutila zopakovat nejlepčí fláky, takže se koncert protáhl na 40 minut.

A jako každé čerstvě narozené dítě byla kapela Decide Tomorrow řádně zapita.