Bez profilu
trička
Ahoj,
music cool trička na www.tytrika.cz
Ahoj,
music cool trička na www.tytrika.cz
RE:seš k smíchu ...tag ukaž svojí tworbu ne? máš howno a hlavně že krytyzujes....seš zase další koště co pomlouvaá...takový kretény mám fakt rád.....
na to že je ti 20 máš absolutně smradlavou flow k tomu instrumentálky z ejaye :D :D uz nechápu nemístnou kririku na bow wawe poslouchej svojí tvorbu ušima ne ptákem a nauč se mluvit rybí ploutvičko