Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Darrock rock / Vsetín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

ČLENOVÉ:

Přemysl Kříž - kytara

Martin Rožnovják - zpěv, příčná flétna

Česťa Faldyna - basová kytara, vokály

Miloslav Juráň - bicí nástroje, vokály

Radek Kutěj - kytara

DŘÍVĚJŠÍ ČLENOVÉ:

Karel Olšák - bicí nástroje

Ondřej Zelinka - kytara, vokály

Karel Proisl - basová kytara, vokály

Bio a historie

     Historie kapely hrající rock na hranici metalu s valašskými texty sahá do roku 2014, kdy se v listopadu setkali textař a skladatel Jiří "Dareba" Václavík (Dareband) s kapelníkem Karlem Proislem (Veselá Bída), aby založili rockovou kapelu. Oslovili tedy kytaristu Ondřeje Zelinku (ex-Highway 62), se kterým společně natočili první nástřely. Po týdnu byl přizván kytarista Přemysl Kříž (Šimonband). Post bubeníka obsadil zkušený Karel Olšák (ex-Screps, Iron Maiden Revival) a mikrofónu se chopil známý vsetínský zpěvák Martin Rožnovják (Veselá Bída, Muži v kůži...). Od této chvíle se začíná pod vedením Jiřího "Dareby" Václavíka psát historie kapely Darrock. Začátkem roku 2017 dochází v kapele ke změně na postu bubeníka. Karel Olšák se rozhodl, že Darrock opustí a na jeho místo přichází Miloslav Juráň (Muži v kůži). Na konci roku 2019 dochází k zásadním obměnám. Již na začátku prosince avizuje svůj odchod Karel Proisl a jeho post basového kytaristy zastane zkušený Česťa Faldyna, alias Henry Loyd. A těsně po vánocích pak odchází i zakládající člen Darrocku Ondřej Zelinka. Jeho místo pak zastane Radek Kutěj.

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
310
Poslechnuto skladeb
115
Profil registrován
13.1.2020