Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Czexx crossover-rap / Praha

„Fanpage: www.facebook.com/TakeoverOfficial“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

327982433

Dodatečné info

Czexx je nyní členem kapely Takeover, která se stala jeho prioritou, takže pokud máš zájem o jeho tvorbu, pokračuj na bandzone.cz/takeover nebo se staň fanouškem na Facebooku či odběratelem Takeover Youtube kanálu.

TakeoverOfficial   Czexx Youtube

Bio a historie

Psal se tehdy rok 2007, když se Czexx poprvé dostal k hip-hopu a začal psát svoje první řádky. Nejdříve byl čistě freestyle/battle mc, který začínal s "battly" na internetových fórech a tato jeho etapa vyvrcholila účastí na 2 Battle Nightech. Poté dráhu battlera nechal za sebou a vrhl se na psaní textů, u kterého už zůstal. K freestylu už se nikdy nemíní vrátit. Doposud vydal tyto sólové počiny:

2008 - Dé.eM.Ó (7 tracků)
2008 - Epicentrum Mixtape (30 tracků)
2009 - Bestseller (prod. BabyG + první spolupráce s eFem (A-town Boyz, CA$H) | 12 tracků)
2010 - Kontroverzium (prod. BabyG | 9 tracků)

V roce 2010 spolu s eFem a BabyGm založil kapelu Takeover, která se stala jeho prioritou a dává jí přednost před sólovou dráhou. Ovšem v tom samém roce přišly problémy a tvorba začala stagnovat. Poslední 2 roky Czexx téměř nevydával až na pár samostatných tracků, až nyní se opět dává dohromady s eFem, aby společně znovu oživili Takeover.

V současnosti Takeover pracuje na mixtapu Takeover Training Time, který má shrnout dosavadní tvorbu (2009 - 2012) a po jeho vydání plánují rovnou začít pracovat na albu.