Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cybergrounds experimental-electronica / Praha

„Připravujeme Otylku!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Je čas vystrčit růžky (z bunkru)!

Drazí přeživší,
 
rozumíme, že jste zklamaní. My také. Roky vás masírujeme a připravujeme na kataklyzmatickou událost biblických rozměrů - nukleární holocaust, druhý příchod Ježíše či Hitlera, srážku s kometou, nebo alespoň starou dobrou zombie apokalypsu.
A co jsme místo toho dostali? Přiblblej kočkovid bez reanimačních schopností!
 
Ale netřeba propadat trudomyslnosti, ono to jednou vyjde. A proto nesmíme polevit v přípravách a tréninku!
Připravili jsme tedy pro vás událost, během které si můžete zopakovat, jak správně udržet duševní hygienu při nenadálé katastrofě.
 
Nácvik proběhne v sobotu 12. 9. 2020 od 19:00 v klubu Varšava spolu s projektem Noví Lidé. Jestli vám morál neudržíme my, tak oni určitě ano!
 
https://www.facebook.com/events/1009985449458155/


křest alba SALT

Upraveno:

Drazí přeživší,

slibem člověk nezarmoutí, ale slovo dělá muže. A proto tvrdíme, že naše slova nebyla prázdná jako ústa staré ženy!
Když jsme vám slibovali, že nepůjdete do krytu nevybaveni audio KPZtkou naší provenience, tak jsme tím mysleli, že opravdu nepůjdete do krytu nevybavení audio KPZetkou naší provenience!
Ale každá sláva má rub a líc. Před tím, než se spořádaně odberete do krytu, měli byste projevit alespoň trochu vděčnosti, a naši audio KZP, kterou jsme pro vás připravili, s námi pořádně zapít!

https://www.facebook.com/events/2723439001058133/


Kamina Boat

Upraveno:

Drazí přeživší,

pro případ nenadálé kataklyzmatické události je třeba osvojit si mnoho dovedností. Umět vyrobit elektřinu třením ocasu o ebonitovou tyč ale v případě například povodně biblických rozměrů nestačí!

Proto jsme vám zařídili exkurzi na "Kamina boat", kde se za doprovodu našeho disca můžete naučit, jak se stát kapitány Noemovy archy.