Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cursed by a Fate rock-alternative / Žatec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Neštěstí nechodí po horách...

... ale po lidech. A v tomto případě si opět prošlapalo pěknou cestičku po našich zádech, nebo spíš po zádech Verči, naší bubenice. Jak asi všichni víte, po prázdninách jsme se chystali vrátit se na žatecká i mimožatecká podia takříkajíc "ve velkém stylu". Jenže to bychom nesměli být my, a to by nesměl být osud, aby se zase něco nezvrtlo. Bohužel, náš návrat se odkládá na dobu neurčitou, jelikož Verču trápí docela závažný problém se zády, který jí nedovolí věnovati se řemeslu bubenickému na dobu, jejíž délka není nikomu známa. Proto se náš kambek zpozdí, protože bez bubeníka je to jako Banjo Band Ivana Mládka bez valchy, nebo Vašek bez Evy. Věřte, že nás tato nepříjemnost mrzí dvojnásob, nejenom kvůli nám samotným, ale hlavně kvůli vám, našim věrným fanouškům a proto doufáme, že si Verčina rekonvalescence vybere dobu co možná nejkratší a zároveň přejeme Verče brzké a úplné uzdravení.


WE ARE BACK!!!

Na vědomost se dává, že skvělá nenahraditelná alternativně-rap-metalo-rockovo-screamo-dechová formace Cursed by a Fate (a.k.a. my) oznamuje comeback a těší se na zkoušení a performanci nových i starých songů pro své fanoušky i nefanoušky (a.k.a. pro Vás). První zkouška po neuvěřitelné době, za kterou stihli všichni členové poztrácet pár vlasů, nabrat trochu nových vědomostí a hlavně zlepšit svůj um v ničení trsátek, lámaní paliček, prskání do mikrofónu a šimrání strun, se uskuteční již příští pátek, neboť dnes se všichni členové sešli ve staronové zkušebně, kterou staronově vybavili.

No, dost oficialit, prostě se těšíme, že to můžeme konečně rozjet a doufáme, že nám to vydrží co nejdýl. Po tu dobu co budem zavřený ve zkušebně a zkoušet a zkoušet, než vylezem na veřejnost, se můžete v dlouhých chvílích brouzdat po serveru Metalpussy.cz, který má na svědomí naše bicmasterka Verča. Tak zatím čus, jak by řekl Rostík mějte se cHulImaNgoVě a naslyšenou a naviděnou

Vaše Cursed by a Fate


Sofýrok 3 je minulostí...

Nezbývá než poděkovat Sophie Chair a hlavně Jáchymovi za pořádání akce, našim fanoouškům, kteří nás přišli podpořit a zároveň se jim omluvit za to, že jsme nepodali zrovna stoprocentní výkon. Jako malou náplast vám proto nabízíme to nejlepší co se dalo z našeho vystoupení uveřejnit a nabízíme živák Krtků. Slibujeme, že se polepšíme a těšíme se na vás na další akci.