Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Čtvrt na smrt alternative-punk / Praha

„Držím Ti pěsti“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Čtvrt na smrt - alt-rockové trio v plné síle

Upraveno:

Aktuální přehled nadcházejícíh koncertů najdete na našem webu:
Ctvrtnasmrt.cz

 

PRVNĚ K TOMU KOSMONAUTOVI

 

Písničku jsem napsal nejspíš už před dvěma roky v Řecku a celkem často ji tahám z klobouku na akustickejch koncetech a během hraní v tunelu pod Vítkovem.

Za nějakýho zasraně studenýho večera jsem to potom takhle spatlal dohromady s MIDI bubnama a všechny elektrický kytary jsou nahraný na moji (teď už bohužel bývalou) akustiku. Bylo to myšleno pro kapelu Airbag, kde zpívám a hraju na trumpetu, ale kluci se různě rozvádí, dokončujou práva apod., tedy válelo se mi to na disku moc dlouho a teď jsem to dal sem.

 

BOOKING


Od června 2019 jsme k dispozici také jako kapela. Podmínky vystoupení v doprovodu rytmické sekce jsou stejně jako pro moje sólo koncerty individuální.

Pro představu - s benefičními, vzdělávacími, aktivistickými a jinými projekty, které shledám užitečnými, se v rámci sólo koncertu rád popasuji bez nároku na honorář. Klasické hodinové vystoupení celé kapely pak vyjde přibližně na tři až čtyři tisíce.
Vše je ale o domluvě, takže můžete zavolat na +420 728 489 250 , nebo poslat email a společně vymyslíme optimální řešení.


ALBUM

Teď, když jsem začal pravidelně hrát se Sejfem (bicí) a Žvejkem (basa), je tak nějak logický, že to nakonec nahrajeme úplně jinak, než jak jsem si to maloval doteď. 

Bude to mnohem lepší.

Řekl bych, že máme tak z poloviny připravenej materiál a v létě to dotáhneme. Nahrávat budeme spodky pěkně pospolu, takže to bude fofr.

Jestli si chcete tenhle opus rezervovat v předstihu, sledujte Facebook, kde co nevidět něco vypukne.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Vladimír ČERNOHORSKÝ


Bez profilu

Ahoj,
taky děkuji za parádní koncerty v tunelu pod Vítkovem. Těším se na nové CD.
Vladimír

H


Bez profilu

Díky Tobě jsou cesty tunelem příjemnější:-D

Zobrazit všechny názory »