Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Čtvrt na smrt alternative-punk / Praha

„Držím Ti pěsti“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Čtvrt na smrt - alt-rockové trio a album už se veze

Upraveno:

Aktuální přehled nadcházejícíh koncertů najdete na našem webu:

Ctvrtnasmrt.cz

CO TA BRENDA?

První vlaštovka z připravovaného alba vlastně není vlaštovkou z připravovaného alba. Brenda se nám tam totiž nejspíš nevejde. Nahrané je to dohromady a není to smíchané, přesto nám ten syrovej zvuk dělá takovou radost, že jsme se o ni chtěli podělit. 

KE KOSMONAUTOVI: 

Písničku jsem napsal nejspíš už před dvěma roky v Řecku a celkem často ji tahám z klobouku na akustickejch koncetech a během hraní v tunelu pod Vítkovem.

Za nějakýho zasraně studenýho večera jsem to potom takhle spatlal dohromady s MIDI bubnama a všechny elektrický kytary jsou nahraný na moji (teď už bohužel bývalou) akustiku. Bylo to myšleno pro kapelu Airbag, kde zpívám a hraju na trumpetu, ale kluci se různě rozvádí, dokončujou práva apod., tedy válelo se mi to na disku moc dlouho a teď jsem to dal sem.

BOOKING


Od června 2019 jsme k dispozici jako kapela. Podmínky vystoupení v doprovodu rytmické sekce jsou stejně jako pro moje sólo koncerty individuální.

Pro představu - s benefičními, vzdělávacími, aktivistickými a jinými projekty, které shledám užitečnými, se v rámci sólo koncertu rád popasuji bez nároku na honorář. Klasické hodinové vystoupení celé kapely pak vyjde přibližně na tři až čtyři tisíce.
Vše je ale o domluvě, takže můžete zavolat na +420 728 489 250 , nebo poslat email a společně vymyslíme optimální řešení.


ALBUM

Teď, když jsem začal pravidelně hrát se Sejfem (bicí) a Žvejkem (basa), je tak nějak logický, že to nakonec bude úplně jinak, než jak jsem si to maloval doteď. 

Bude to mnohem lepší.

V prosinci jsme nahráli všechny písničky, který bychom na albu rádi měli, pěkně dohromady, ve studiu Aluna. Termín finálního mixu je druhej tejden v Březnu, takže je to za rohem!

Jestli si chcete tenhle opus rezervovat v předstihu, sledujte Facebook, kde co nevidět něco vypukne.