Čtvrt na smrt - Album: Semtamsetosemele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Čtvrt na smrt alternative-punk / Praha

„Představujeme videoklip protestsongu Pod střechou“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Vydavatelství: Studio K8
Producent: Jan Vacík
Mix: Jan Vacík
Mastering: Jan Vacík
Album art: jan Vacík

Album
Semtamsetosemele

Digitální release

21. 4. 2020

Rozčarování ze světa, co pořád někam pospíchá, zklamání z osobních miniproher, vztek, co se v autorovi pozvolna koncetruje během pravidelného masochistického rituálu, který představuje čtení komentářů na iDnes. Nicota a záblesky absolutní bezmoci, které nakonec vystřídá uvědomění, že "nejtěžší je vědět, že je všechno jak má bejt" a následné smíření.

Semtamsetosemele je EP, které jsme vůbec neměli v plánu vydat. Je to vzpomínka na vůbec první zkoušku s cellistou Keishirem Mikawou, který se k nám přidal během natáčení studiové desky Držím ti pěsti, která vyjde v květnu 2020.

Na zkoušce s námi nebyl bubeník a hráli jsme tak především písně, které vznikly v prapodivné době izolace letošního jara. Zaznamenat jsme chtěli primárně titulní skladbu, ale mikrofony ve zkušebně jsme měli zapnuté po celou dobu nahrávání a tak je tahle sonda do procesu tvorby nakonec o poznání obsáhlejší.

Něco tu chybí
ale máme

čas

01
02
03
04
05