Cross the Edge - Úvod | Bandzone.cz

Cross the Edge progressive-rock / Žďár nad Sázavou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Ryba
  Nezařazeno
 • Suicidal Tendencies
  Nezařazeno
 • www.earth.damage.com
  Nezařazeno
 • absence citu
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Cau lidi,..

Vítame vás na stránce kapely Cross The Edge.

Jsme v tomhle složeni asi rok stará kapela, ale už sme stihli natočit nějaký to promo CD. Jestli se vám naše hudba libi, napište  - pošleme :)

Jinak shanime koncerty po klubech nebo kdekoli, u nas na Vysocine je to dost spatny :), takze pokud byste si s nama chteli nekdo zahrat pripadne nas pozvat jsme vsemu otevreni.

slunce v dusi :)))  CTE

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

SB Entertainment

Zdravím, musim říct že vám to hraje :) Kdyby jste někdy v blízké době přemýšleli o videoklipu, tak dejte vědět a můžeme to nějak pořešit ;-) Mějte se . . .

Zobrazit všechny názory