Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

N indie-hardstyle / Praha

„řázky a sýr“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • atwo. 35 ×
  • Mr. Bowling´s Blues 100 ×
  • City of Zagreb 329 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Rude emotional song 76 ×

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mira Janas

Ahoj Aničko, nevím co je lepší zda Tvůj zpěv nebo to piano. Obojí je skvělé. Nahrávka je dost dobrá. Přeji hodně štěstí v tvorbě a také štěstí na lidi, kteří Tě obklopí.
Mira

Mirek Medvěd

Hezké poledni, Já bych řekl Petře Kadlečku, jako vlastní tvorba, byť inspirovaná a nasáta vzory, idolem a pod to je sice vliv prostředí, ovšem vlastní tvorba v 17 letech Já dávám palec nahoru a přeji hodně, hodně, úspěchů - Mirek Medvěd

Petr Kadlček

Čekal jsem postupem let něco originálního a osobitého z Vysočiny, ale nakonec tě přece jen zválcovaly ty americké manýry, trendové techniky, snaha být jako oni... Další stotisícá stejná houska na krámě. Jistě stejně působivá, stejně líbivá - a pravděpodobně může být i stejně úspěšná, ale ty to nejsi (i když si to třeba sama myslíš). I tak ti ale moc fandím. Ať se ti vše daří a nezlob se na mě za upřímnost ;-). P.

Unicorn


Bez profilu

Sakra! to je teda hlas :) A ještě k tomu máš krásnou angličtinu... připomínáš mi Birdy :) Za mě určitě palec nahoru (y)

FanynkaM


Bez profilu

Prosím, prosím! Dej sem znovu písničku Jsem Nej! Ta písnička má šmrnc a je nejlepší! Děkujuu.

Sukubka

Tvoje hudba je ohromně nabíjející, úžasná. Člověka dokáže rozbrečet, rozesmát a tak by hudba měla působit, dát člověku co potřebuje. je to krása a nádhera, snad bude více a více skladeb. Chtěla jsem se zeptat, CD jsi vydala, popřípadě vydáš?

Matereus

To mě těší, že tě těší, že se těšímě z vlastní existence.:). Za náruč vřele, prosím, děkuji a odpouštím a samOzdřejmě že v rukou, náruč za sebe neručí je mi zcela (ne) JASNÉ. :) Jestli se mi v blízké souDOBĚ podaří objevit se v hlavni a hlavici našeho státu a schodou náruk v náručí tvou osobnost budeš doprovázená na koncert tvůj. Rád se přijdu zadívat na střelbu tvých prstů a jasnost tvého hlasu.

Jednou možná, ti bude v naší lidské přítomnosti odhaleno, jakým tajuplnem jsem na tě přišel a narazil na tvou hudbu uchem svým. Zatím však nebudu (pro) zrazovat své přátele i sebe sama a jednou v pospolitosti s mozkovými limbocity ti to buď já, či osoba pověřená, tudíž mi blízká (pro) zradí mě.

Zatím v poslední sen lidský, né bláznův a na vidinu viděnou se na setkání, buď na podiu, já dole, ty nahoře, já nahoře, ty dole, oba nahoře, celý svět dole, či někde uplně jinde. ;) SE TĚŠÍ tvůj přítel strom, jehož prakticky není schopnost znát ;). Ale "VŠECHNO JE DOVOLENO

Poslední zvuk: hlas!

1 2 3 4 5 6 79111418232936455463727984889193 94 95 96 97

Bandzone.cz Tip týdne

04. února 2008

Fanoušci: 1033

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
125 689
Poslechnuto skladeb
98 148
Profil registrován
8.1.2008