Covertrio+ - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Covertrio+ rock-blues / Tábor

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Conga, Harmonika
Nástrojové obsazení: Zpěv, Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Booking:

http://agenturashark.cz/

Šárka Dušáková Procházková

tel: +420 777 032 366

e-mail: s.prochazkova1@seznam.cz

Bio a historie

COVERTRIO je elektroakustickou hudební skupinou, která nabízí koncertní vystoupení s názvem Ke kořenům rocku (cca 2 hodiny), nebo celovečerní produkci (4 - 5 hodin), kterou je navíc možné doplnit rockovou diskotékou.

Cover Trio hraje ve složení Richard Dušák (kytara, zpěv), Jiří Řeřicha (kytara, zpěv) a Josef Makoč (cajon).

Skupina vystupuje i v rozšířené sestavě COVERTRIO+. V této variantě základní složení doplňují stálí hosté Jan František Ptáčník (zpěv, perkuse) a Zbyšek Kordač (zpěv, kontrabas.)

Repertoár tvoří originální úpravy rockových skladeb z dílny interpretů jako např. Beatles, Bob Dylan, Eric Clapton, Depeche Mode, Dire Straits, Pink Floyd, Garry Moore, Rolling Stones, Nirvana, Eagles, Elvis Presley, Lynyrd Skynyrd, Creedence Clearwater Revival, Tom Petty, Johnny Cash. Z těch tuzemských jsou pak v repertoáru zastoupeni především Vladimír Mišík, Petr Kalandra, Michal Prokop, YoYo band, Suchý-Šlitr, Lucie, Olympic, Čechomor, Vlasta Redl, Karel Plíhal, Katapult, Blue Effect.