Corridor - Úvod | Bandzone.cz

Corridor crossover-hardcore / Jeseník

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Pitbull
  Nezařazeno
 • Kompromis
  Nezařazeno
 • Kopej
  Nezařazeno
 • Homo sapiens
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Znovuzrození

Kapela s názvem CORRIDOR byla založena zpěvákem Oldřichem Koubkem v roce 1993, jako prvním tvrdším bandem na jesenicku po revoluci a inklinovala k trash death metalu a nezvykle s prvky blues rocku a to vzhledem k obsazení, protože nebyli zde muzikanti, kteří  v té době toto hráli. Obsazení: Oldřich Koubek - řev, texty, autor skladeb Jiří Tomašík - kytara, autor skladeb Mirek " Šora " Brzobohatý - baskytara, zpěv  Marek Kolompár - bicí. První demo nahrávka vznikla netradičně na koncertě jako živák s názvem " Symfonie zkázy " rok 1994 a druhé demo ve studiu " BHB " v Jeseníku rok 1995 s názvem " Soud ". Po asi třech letech koncertování převážně na klubové scéně se členové rozešli do různých projektů a tak kapela zanikla.
 
Obnovení kapely s názvem CORRIDOR vzniklo po dohodě s novým obsazením a členy již rozpadlé kapely RE-VOLT. Nové působení ve stylu crossover-hardcore jsme nastartovali rokem 2022, tedy zhruba po třiceti letech od původního založení kapely CORRIDOR. Po pár zkouškách a pilování asi osmi songů jsme vybrali čtyři z nich a domluvili se na natočení našeho nového dema s názvem " Homo sapiens part I. " ve studiu  " DS Davida Spilky " v Olomouci  21 - 22 květena 2022 a dohodli se na koncertování. Obsazení: Oldřich Koubek - zpěv, texty / FREEWILDOFF, MORTIFY, SAMAR, RE-VOLT / Robert " Bob " Bican - kytara, zpěv, autor skladeb /  FREEWILDOFF, RE-VOLT, YESBLUES, DW8 /  Roman " Charlie " Mařík - kytara, zpěv / SAMAR, RE-VOLT, SOULSICK, HEADLOCK / Jirka " Lužas " Lužný - baskytara, zpěv  /  RE-VOLT, DW8 / Vítek " Kurec " Kurečka - bicí /  SAMAR, SKIP JACK, RE-VOLT, REAL DEAL /.
 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie