Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Comedy & Beat rock-psychedelic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Comedy & Beat a Cirkus Bob Navarro KING

Ano je to tady chystá se nějaká spolupráce s Cirkusem Bob Navarro KING. A věřte, že se bude nač těšit. Kapela má za sebou focení v šapitó společně s dvojicí koní a jejich drezérkou Maruškou, která je kouzelně roztančila a Bohunkou artistkou s obručemi a na šálách.

Takže čekejte na fotky a sledujte FB.


Prázdniny za námi a co nás čeká?

Upraveno:

H.B. pilně rehabilituje, jen šikula a  naše bubenice si dokáže zlomit obě ruce naráz :-) , ve studiu se připravují nové verze písniček, některé budou mít českou a francouzskou verzi :-)

Podzim zahájíme charitativní akci v Lysé nad Labem Tak táhni pro Jakuba Bartoše, uslýšíte kroomě nás, Noida Bártu, Yvetu Blanarovičovou, Martina Hejnáka, Františka Konvalinku, Raego a Dj´s a další


Francouzské turné Magie du retour 2019

Upraveno:

Druhý červencový týden se vydáme opět na francouzskou riviéru, nikoliv však na dovolenou, ale bude nás tam čekat několik koncertů v Nice a Cannes.

Program nese název Magie du retour 2019 - Magie návratu a naváže na program Franciago - Circus Comedy.  Novinkou bude i vizuální show.