Collapse - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Collapse rock-pop / Ivančice,Brno,Bošovice,V.Pavlovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 Coll@pse...

Složení: Miráček     - Kytara, zpěv

             Stania       - Bicí

             Radek       - Kytara

             B@SM@N - Basssa

Kontakt: 776354840

 

Bio a historie

 

 Coll@pse

Základy této poměrně mladé kapely se píší v lednu 2007. Za její založení můžeme poděkovat dvěma muzikantům a zpěvákům, kteří si říkají Miráček(ex-Fan Daniel) a Stania(ex Eagleheart, woodoo), tito dva pánové spolu mimo jiné působili v kapele Extáze, kde se seznámili. Trhli se svým způsobem od ostatních a vydali se svojí vlastní cestou.

 Miráček a Stania se spolu začali scházet a hrát, po pár zkouškách k sobě  přizvali baskytaristu Luboše Zborovského a ve třech začali úspěšně zkoušet. V březnu 2007 spolu natočili svůj první počin a vznikla tak skladba - Šachovnice. Píseň se natáčela  ve studiu CH – RECORDS.

 Poté se sestava kapely změnila, někteří odešli a přišli zase noví členové. Baskytaristu Luboše nahradil Roman Kupčík a kluci přivítali také nového kytaristu Pavla Kolaříka.

V tomto novém a stávajícím složení COLL@PSE natočil tři další skladby, jsou to skladby s názvem – Mám na to sílu, Já už ho mám, Tajemství. Natáčení probíhalo ve studiu ŠOPA s mistrem zvuku Staňou Valáškem.