closeyetfar - Úvod | Bandzone.cz

closeyetfar hardcore / Tachov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 03 - First Fight (DEMO 2014)
    Nezařazeno
  • 01 - The Last of Us (DEMO 2014)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zrod a první song

(Upraveno: )

Ahoj lidi,

tak nevím jak začít, ale prostě začnu. Dali jsme dohromady tuhle novou bandu. A doufáme, že se nám naše tvorba bude líbit. Jsme exčlenové kapely The Road to Happiness a momentálně obsahujeme i členy současných Something Like.

Jinak zveřejnili jsme náš první song s názvem The Last of Us. Je to song o boji člověka se svým vlastním smyslem života. O tom, že člověk si musí svůj život tvořit sám a nenechat se někým manipulovat, aby mu život linoval. 

Update:
Navíc tu máme finální podobu songu The Last of Us v našem officiálním lyrics videu:)
Check it, Share it, Love it !!! :)

Youtube Video ye9L6R31toQYoutube Video ye9L6R31toQ

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Lubomirhotovy

Brutalni zvuk i zpev?Nejsem zastancem tohoto stylu,ale jako Kristovec,nekdy poslechnu nahravky uverivsiho B.W./HEAD-EX-KORN/.Tak mi to trosku pripomina tohoto hudebnika.Taky nevim,o cem zpivate,ale to je myslim v tom narezu jedno.Hlavne kdyz se lidi houpou a hlavama toci a kejvaji nahoru-doluuuuuu -Ahoj

Zobrazit všechny názory