Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Charlotte rock-funk / Vlašim

„Zkoušíme nové pecky“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Charlotte v Příbrami

V příbramském klubu No.1 se nám hodně líbilo, proto jsme rádi přijali nabídku zahrát si tam znova. Takže: Klub No. 1, 12.10., začátek 21.00.

Těšíme se na vás.

 

 

 


Nová zkušebna!!!

Tak se nám konečně podařilo vyřešit největší problém-zkusebnu. Díky Majklovi máme kousek od Pardubic nádhernou, obrovskou místnost, kterou jsme si už samozřejmě upravili a tradičně pobili platy od vajec. 

O prázdninách nás čekají minimálně dvě vystoupení, akce ale budou mít charakter spíš soukromý. Každopádně nezahálíme, snažíme se připravit něco nového, snad se to podaří.

Prima léto

 


Snad definitivní probuzení ze zimního spánku

Přátelé, kamarádi,

moc se omlouváme, dělat od listopadu jakoby nic je minimálně hulvátství. Nebyla to tak úplně naše vina, na podzim jsme přišli o zkušebnu a zatím ji bohužel nenašli. Takže zkoušíme, kde se dá, jenže ono se spíš nedá, takže moc nezkoušíme. Ale teď už se snad pohnou ledy, zdá se, že blýská na časy.

Každopádně ZÍTRA HRAJEME V PŘÍBRAMI, V KLUBU NO.1!!! Pokud bydlíte poblíž, určitě doražte, podle pověstí je to příjemné místo.

Charlotta

 

 


Fanoušci: 13

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
5 646
Poslechnuto skladeb
1 382
Profil registrován
1.9.2010