Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Charlie Greenberg classical music-rock / Brno

„Deska na cestě - AudioKniha Online“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Mysterio

Rád bych přidal kus, který jsem společně se skvělými lidmi měl možnost tvořit. Je to snad vůbec poprvé v životě, co na nahrávce nehraju na žádný nástroj a pouze jsem poskytl svůj netrénovaný hlas.. Ze skladby mi běhá mráz po zádech.. Užijte si ji.. Mysterio..

Youtube Video i7nmmdi5-GwYoutube Video i7nmmdi5-Gw


Ochutnávka z chystané desky

Upraveno:

Ve spolupráci se skvělým bubeníkem a kamarádem Elshishem jsme nahráli úvodní píseň chystané desky jako klip jeho dovedností, zvuku jeho nové profi sady bicích a pěkné řady činelů. Jedná se o jedinou NE-zpívanou skladbu.

Jak se nám to celé povedlo zjistěte sami :) a třeba dejte i vědět, jak se Vám to líbí :)

Youtube Video Y-wwcGoHhG8Youtube Video Y-wwcGoHhG8


2012

Upraveno:

1. Chystám desku s názvem Far Beyond the Horizon (Daleko za Horizontem), která se (věřím) dočká svého vydání v červnu letošního roku. Bude na ní 5-10 písní, zpívat budou různí zpěváci a zpěvačky a hudebně se budeme pohybovat na kánoe ve vodách rocku..

 

2. Pohádka - napsal jsem další knihu, ale už loni v létě. Však ke své dálce a obsahu jsem se rozhodl vytvořit ve své galerii nový formát a to sice AudioKnihu. S pomocí přítele Steve Bendera jsme nahráli pohádku O Perlovém Kameni. Celé jsem to načetl sám, jako takovou první vlaštovku toho, čemu bych se nyní rád věnoval. Hudbu jsme se Stevem dělali živě a většinou na první pokus. Posuďte sami, jak to dopadlo? :) (viz níže youtube okénko)

 

3. Takovýchto AudioKnih chystám do budoucna více. Žánrově fantasy, stylově dobrodružně.Kdyby se někdo z Vás cítil na čtení některé z postav, dejte vědět. Hledám mužské hlasy ve věku od 18 do 30 let a totéž holky. 

 

4. Co se tvorby týče, tak to se ještě všechno uvidí. Kdo ví, ktřeba bych si i někde s někým zase zahrál v kapele.. To se všechno uvidí (kdyby náhodou, dejte vědět ;-) )

 

Youtube Video LL8WMJaMyR0Youtube Video LL8WMJaMyR0

 

Charlie Greenberg