Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Černý na Bílým hardcore-punk / Klatovy

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Divnej svět 203 ×
  • Nevěřte politikům 140 ×
  • Doufám 241 ×
  • Za matku Zem 189 ×
  • Dezertér 175 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela vznikla v roce 1998 ve složení Gummid - bicí, Jirka - kytara, zpěv a Kačer - basa, zpěv. Po pěti odehraných koncertech v roce 1999, odešel bubeník Gummid. V polovině roku 2000 s námi začal zkoušet nový bubeník Zdeněček Syndromů, který dříve působil v kapele Fléglův syndrom. Koncem téhož roku ještě prišel saxofonista Iguana. V dubnu 2001 jsme poprvé vystoupili ve Čkyni v této nové sestavě. V této sestavě jsme i pořídili první nahrávku "Řekni svoje ne." To bylo v dubnu 2002. Zhruba po dalším roce odešel bubeník Zdeněček Syndromů a takřka ihned ho nahradil původní bubeník Gummid. Začátkem roku 2004 jsme přibrali druhého kytaristu Smutného Vencu a hráli jsme v pěti. V této sestavě jsme udělali druhou nahrávku "Člověk nerozumný ". To bylo v červenci 2004. Zanedlouho po nahrátí cd odešel saxofonista Iguana a taktéž nám za krátkou dobu oznámil bubeník Gummid,že v kapele končí i on.Takže jsme hráli bez saxofonisty ve čtyřech až do prosince roku 2005, kdy byl náš poslední koncert ve Strakonicích.Za našeho působení jsme odehráli něco kolem 70 akcí.

Bio a historie