Cenzura 437 - Názory | Bandzone.cz

Cenzura 437 punk-rock / Nymburk

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nová-Ty se mi zdáš
    Nezařazeno
  • Nová-Děvka
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Nick Slaughter

kurnik proč nehrajete? byla to sranda

Mr. Anti-Flag

Nazdar konici chlapici, tak jak Vam to slape? Mate neco novyho? Hodte...
Jinak davam do oblibenych, takze doufam, ze to nebyla chyba :))

Bez profilu

Jenda

Jarys 13.01.2008 12:36:38

To si ještě počkáme tak jaro 2009 nějakej demáč do tý doby něco lepšího nahrajem sami ve zkušebnĚ.


KECY KECY JARYS

Bez profilu

Andel co te dostal na povel

Hosi, vy nejste ani kapela...

Bez profilu

Aleš (Sdp)

Chtěl jsem vám napsat,že chápu ,že začínáte.Žádná kapela nebyla hned suprová,ale kurva hoši.Snažte se asponˇ něco dělat, protože pořád jsou lidi , kterým vaše kapela není lhostejná!!!!!! Myslím ,že nejste špatný,jen to chce cvičit a cvičit.Třeba ta děvka zní dobře,to je náznak toho,že když chcete ,tak to jde.Takže se do toho opřete a ukažte ostatním nymburskej kapelám ,že jim to natřete a že máte na víc.Ale jak říkám,nesmíte na to srát.

Bez profilu

Jesus666

Zdra , tak co?? Jeste hrajete nebo jak to s vama vypada?

Já Ještě Nevim

Zdarec chlapíci, bohužel netuším jestli to bylo či nebylo adresováno nám. Každopádně každej odpadlej konzík zamrzí :-( To známe. Tak snad vám to klapne co nejdřív někde jinde. Mějte se a smějte se. JJN
PS taky tady máme hospůdku s názvem Bastilla, ale tam se hraje bohužel jen komorně , tak že nic pro nás, ale na pifko tam chodíme :-)

Bez profilu

cenzura 437

Omlouváme se ale v klubu můžeme hrát jen hodinu tak že to padá ale rádi bychom si s vámi zahráli tak že až dohodnem něco jinde tak se ozvem pokud budete chtít vážne sorry ale nenaděláme nic