Cenzura 437 - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cenzura 437 punk-rock / Nymburk

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 31

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
8 464
Poslechnuto skladeb
1 172
Profil registrován
29.11.2007

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Jarda a Dan se znali od základky, kde začali díky Danovi poslouchat punkrock. Myslim, že to bylo na konci sedmý třídy. Tenkrát to sehnal snad od bráchy. V obou se probouzela myšlenka koupit nějakej ten nástroj . Samozřejmě ta myšlenka přišla po útratě všech peněz z letní brigády . Po roce a další brigádě následoval nákup nástrojů. Koncem léta 2005. Dan chtěl hrát na basu a Jardovi se zamlouvala el. kytara. Od tý doby začali všemožně shánět bubeníka, jenže každej sliboval a nakonec z toho nic nebylo. Po necelym roce se konečně dočkali. Za bicí si sedl jejich kámoš, se kterym chodili celou tu dobu na základku, Petr. Tim se zkompletovala formace pod názvem Cenzura 437. Ten název vzniknul někdy začátkem velkejch prázdnin 2006, kdy byli všichni tři v dobrý náladě vlivem nějakého toho alkoholu. Petr koupil bicí a začalo se hrát. Zkoušelo se na chalupě v Hořátvi, sehnal se starej mikrák, zesik a nějaký bedny, co stavěl za mlada otec Jardy ( umíte si představit, jak to asi vypadalo). Kapela začala mít první písničky a dokonce začala nějakym způsobem i fungovat. Zorganizovala se první zkouška v místním klubu Bastila, kam často rádi chodili :-). Veškerý vybavení zkušebny se přivezlo Favoritem, docela sranda. Následuje zhodnocení zkoušky, proto se kupuje nový vybavení. Čeká se na první koncert, na kterej se zkouší co to dá, uvidíme jak to dopadne.
PROSINEC 2006
První koncert dopad celkem slušně, účást asi 80 lidí a ohlasy nebyly zrovna špatný. Dík všem, co přišli a podpořili nás.
2007
Přichází další koncerty a příprava demáče ze zkušebny s názvem Změna.

Ten nikdy nevyšel a basák se stěhuje na Ostravsko.Kapela shání novýho basáka a rozjíždí se nová kapitola kapely a úvodní píseň Život v hajzlu či Ty se mi zdáš.

Na el. kytaru hrál Marcel Hazdra a Jarys přešel na Bass kytaru. Odehráli se dva koncerty v Milovicích s kapelou SO a AD Bestias, tím děkuju i když pozdě za jejich ochotu s námi si zahrát, byli jste supr. Další koncert se odehrál v Nymburce na akci Biničfest a tím děkuji biničovi za pozvání.

Po odchodu Marcela z důvodu přístupu členů kapely ke zkouškám se vrací Dan z Ostravy. Hraje se jen když je nálada, ale ta je spíš na alkohol a jinou zábavu.

Koncem roku 2008 se stala spousta věcí a kapela začíná po této odmlce opět zkoušet, dofám že vám zase někde zahrajem a bude se vám něco z našeho repertoáru líbit :-)

Bio a historie

Bicí - Péťa Kotyzu, 21let, hraje od Července 2006 předtim nikdy nehrál

Kytara a zpěv - Jaris Kubíkú, 20let, hraje od Července 2006 před tim hrál doma rok

Bassa -  Dan Brtků - 21let,hrál s náma rok pak byl na Ostravsku a už zase hraje.

Marcel Hazdra už odešel hrál na el.kytaru

Ladis Hlucho - Horvát hrál chvilku na bassu

Všichni jsme samouci je to znát a když něco nahráváme tak je nám jedno jak to vyšlo hlavně že tu něco je :-)