Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cémuršámur hardstyle-swing / Vrchlabí

„posledních pár kousků nového SP!!! (limit 100ks)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Vydavatelství: CemurDisc
Producent: Aleš Vejnar, Cémuršámur
Mix: Jaroslav Pachý
Mastering: Aleš Hyvnar
Album art: Jan Salvet, Petr Kutáček

Album
Žabokrk

CD

28. 3. 2008

Na desce Žabokrk jde kapela svéhlavě svou cestou, na níž alternativní rock zbavuje přílišné vážnosti. Stejně blízko má k bigbítu, punku, ska, ale i jazzu, dominantní je však originální chytlavý sound s dechovou sekcí, hravost a humor. Svérázný, sebeironický a sarkastický humor prostupuje nejen texty, ale i celkový zvuk alba.
Žabokrk je velice nevyzpytatelné, záludné a podivuhodné stvoření. Jedná se o bytost, nebo spíše o cosi, co má mnoho podob a nespočet tváří. V naší sluneční soustavě se vyskytuje od prvopočátku, prakticky kdykoliv, kdekoliv a v jakémkoliv skupenství, rozpoložení či shluku zvuků. Bez sebemenších potíží a komplikací překonává hranice času i prostoru, a to jak horizontálně, tak vertikálně. Není tedy bůhvíjakou výjimkou, když neviditelný poletuje a krákorá nad prvohorními plavuněmi, a zároveň tiše cupitá neznámou krajinou naší takzvané budoucnosti, zcela hmotný a nezměrný. Zkrátka si tak proplouvá oceánem věků.Jedna z možných audiovizuálních inkarnací Žabokrka je exkluzivně zachycena tu.

01
La Buja Grande 3:11
02
Návrat 3:17
03
Zubní příhoda 4:59
04
Čtvero ročních období 4:02
05
Kruhy 5:01
06
Oleg 2:20
07
Kuřák 5:04
08
Pomazánka 5:10
09
Strašák 6:48
10
Hlodavci jdou tancovat 2:15
11
Kuaaak!!! 2:38