Camara - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Camara world music-ethno / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Lolo (Hvězda) 27 ×
  • Moribayassa (rytmus splněných přání) 15 ×
  • Toro fo (tanec malých chlapců) 14 ×
  • Soko (tanec malých chlapců) 85 ×

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
955
Poslechnuto skladeb
141
Profil registrován
16.2.2015

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Shaker
Nástrojové obsazení: Zpěv, Djembe, Harfa

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kdo má to štěstí a narodí se v rodině Camara, jeho posláním pro život je, rozdávat lidem prostřednictvím hudby radost a moudrost svých předků.

Skupina Camara čerpá z rytmů a písní národa Mandeng ze západní Afriky (Guinea, Mali, Burkina Faso, Pobřeží Slonoviny, ...), které se hrají při tradičních rituálech a slavnostech na místní lidové hudební nástroje, převážně rytmické (djembe, dunduny, yabara, zvonce, talking drum, ...). Skupinu založil, po mnohaletém úsilí, pobytech na mnoha workshopech a vlastní dvouměsíční bubenické studijní cestě po Guinei a Mali, Pavel Nowak. Shromáždil skupinku nadšenců a začli si rytmy aranžovat do podoby vlastních skladeb. Jejich vystoupení jsou vždy zážitkem plným energie a radosti z hraní, nenechají Vás jen sedět a poslouchat, ale přinutí vás k tanci.

Bio a historie