Calm Season - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Calm Season alternative-acoustic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Jemná (Symboly 2014) NOVINKA 4 410 ×
 • Výhled (Symboly 2014) NOVINKA 3 226 ×
 • We Are The Symphony (Mosaic Views 2012) 8 912 ×
 • One Day (Mosaic Views 2012) 6 706 ×
 • This ain't over (Mosaic Views 2012) 2 966 ×

Bandzone.cz Tip týdne

06. října 2014
Konečně se Adam s Terezií pustili do českých textů! I když si k nim musím ještě trochu hledat cestu a trochu komplikovaně se zorientovávám i ve formě nově zveřejněného singlu, je tohle akustické duo něčím, co si rozhodně zaslouží pozornost zejména těch něžnějších a zasněnějších z vás. Dobře načasovanej soundtrack k blížícím se propršenejm dnům. Co vám sedí víc? Čeština v novým singlu, nebo původní přímočařejší tvorba v angličtině? Jo a nevím, jestli to je přímo práce producenta Lukáše Chromka, ale ty zvukomalebný kytarový fórky na pozadí "Výhledu" jsou dooost dobrý!
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 558

Spřízněné kapely: 4

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
44 283
Poslechnuto skladeb
42 919
Profil registrován
1.1.2012

Novinky

Nová deska vychází právě dnes!

Dnes je 28. října a oficiálně vychází naše nová deska Symboly.

Už v tuto chvíli jí můžete zakoupit na iTunes - viz odkaz.
(https://itunes.apple.com/cz/album/symboly/id933243046)

Dále je k dispozici na Spotify. (http://open.spotify.com/album/2bvcy4q8tyYRy1eZ3V5zw9)

A samozřejmě fyzicky dnes večer v Paláci Akropolis nebo přes eShop. (http://championship.cz/product/calm-season-symboly/)

Kupujte, stahujte, poslouchejte.
Děkujeme 

A. & T.


Calm Season a jejich nový singl Výhled

Upraveno:

Youtube Video qMFLtBeZFVwYoutube Video qMFLtBeZFVw

Calm Season mní jazyk, druhá deska Symboly vyjde v etin !

Akustické duo Calm Season vydává po dvou letech novou desku. Jak u název "Symboly" napovídá, zpvák a kytarista Adam Vopika a violloncellistka a zpvaka Terezie Kovalová se od anglitiny pesunuli k mateskému jazyku. Deska vychází v symbolick den 28. íjna a ve stejném termínu probhne i její kest v praském Paláci Akropolis.

Po úspěšné prvotin Mosaic Views, je u nové desky zásadní zmnou jazyk. "Symboly, stejn jako pedchozí album, se snaí lidem piblíit a ve velmi intimním projevu pedat co nejvíce emocí a nálady," vysvtluje Adam Vopika. A práv tomu velmi pomáhá etina, která dodává textm vtí autenticitu. "Rozhodli jsme tak i z toho dvodu, e máme posluchae z nkolika rznch generací, které spojuje hlavn jazyk," dodává Terezie Kovalová. Jinak jsou Calm Season vrni svému stylu a nálada desky zstává optimisticky melanchonická.

Produkce druhého alba se opt ujal multiinstumentalista a producent Luká Chromek, kter se maximáln snail nahrávky obohatit a dále rozvinout. "Je to nae edá eminence. lovk, kter stojí zvukov za kadou z devíti skladeb na desce," pibliuje Adam. Deska se nahrávala v nádherném a klidném prostedí chalupy v Krhanicích, kde Calm Season strávili ti dny ponoeni do hudby.
 Mixu se ujal Tomáš Kahl, který svým přístupem nádherně doplňuje ten Lukášův. Výsledkem je zvukově opravdu velmi pestrá nahrávka.

Svou vlastní kapitolu by si zaslouil i obal desky. Po velmi vrazném zpracování Mosaic Views pichází s nemén kreativním obalem i deska Symboly. Pod grafickm zpracováním je tentokrát podepsáno ilustrátorké studio Tomski & Polanski, které stojí nejen za albem, ale také za chystanm webem a merchendisem. Podílejí se také na vizuálu promo fotografií, které nafotil Radek Brousil.

Kest první desky v etin od Calm Season píznan pipadá na Den vzniku samostatného eskoslovenského státu. V praském Paláci Akropolis probhne nejen oslava vydání nového alba, ale taká vzdání holdu boje za eskou svobodu a samostatnost. Na kest naváe Symbolické turné, se kterm Calm Season objedou bhem podzimu a jara eská msta.

Album “Symboly” vychází u labelu Championship Music a to mimo jiné za podpory projektu OSA Partner.

Calm Season vyráejí na “Symbolické turné”

 • 28.10. Praha, Palác Akropolis
 • 4.11. Brno, Kabaret Špaček
 • 6.11. České Budějovice, Horká Vana
 • 11.11. Plzeň, Anděl Café
 • 21.11. Poděbrady, Kafíčko
 • 27.11. Ostrava, Stará Aréna
 • 4.12. Písek, kavárna U Vavřiny