Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

By No Means rock-pop / Rumburk

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

By No Means

Moderní alternativní pop, nebo popová alternativa?

Společenství Soundného Dne

                          Popkultůra je macecha chlípná, požírající děti své!
                                                                                  SSD – kniha 1. kapitola 1.  verš 1.

Na naprostém konci cyberprostorových světů, na koncovém uzlu nula, zvaném modemové připojení. V této digitální pustině uprostřed nekonečných prostor biomasy, dříve známém jako zóna Rumburk.  spojeni neblahými událostmi, vytvořilo  několik vyvrlhelů, zvaných Baj No Mínsů, krvelačnou smečku toužící po pomstě.
Nechvalně známí hudební desperádi, bratři Dvořákové. Vyobcováni ze samotného lůna coutry paradízu, žhavým uhlíkem posledního táborového ohně. Rychloprstý Roman Winter, nepoučitelný alternativec, jenž svým mrazivým dechem přísahal věrnost analogové obálkové syntéze. Jitka Benešová, spíše známá jako Ojima, lovkyně nezkušených muzikantů. A v neposlední řadě hardcorový bůch Mafi, sražen ze svého trůnu samotnou nesmrtelnou odulou Leonidou Tčornovoj.
Tito vyvrhelové středního proudu pochopili – že porazit svého největšího nepřítele (zábavní průmysl) lze pouze jeho zbraněmi. Proto přísahali v šíření popové kultůry, pomocí bizardních kompilací, trapných aranží a nechutných vystoupení, až do jeho totálního zničení. Stali se šílenými kazateli jediného pravého hudebního stylu. Nekopromisními vynilovými nosiči víri popových božstev. Uctívající soundný den posledního prodeje hudebního nosiče, kdy obludný netvor POP pozří svá chapadla a milióny pozůstalých budou bloudit v temnotách hudebního armagedonu.
Najde se hrdina, který nás zbaví řádění těchto blouznivců? Najde se nový Karel Gott? Kde jsou rekové dob nedávno minulých Tofi, Janeček, Penk, Horńák a Tomi Paci? uchrání nás noví bojovníci?

 

 

 

Bio a historie

reserve

1999 - Reserve - První DC vydané ve vlastním nákladu. Musíte slyšet - Pepa Fišer

By no means

2003 - By No Means - druhé CD, vydavatelství G.Parrot.  Musíte slyšet - Shine

Choosing Mood

2005 - Choosing Mood - třetí CD,vydavatelství G.Parrot. Musíte slyšet - Darkness

demo 07

2007 - demo 07 - vlastní náklad. Musíte slyšet - U turn

2009 She´s - vlastní náklad. Musíte slyšet všechno!