Buried Near Roses - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Buried Near Roses post hardcore-metalcore / Děčín

„Gone“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncert s Last Chance to Die

18.9. vystoupíme v Lovosicich s Německými LAST CHANCE TO DIE

spolu s nimi se ještě můžete těšit na Anime Torment nebo Attic Vanity

plákát snad časem přibyde,Tak přijeďte v co největším počtu!!!!!

ahoj ahoj ahoj

BNR


Litvínov

Tohle vlastě bude jen spousta řádků plná děkování a sentimentů, takže to vlastně ani nemusíte nikdo číst.. mohl bych se rozepsat asi i o tom co všechno předcházelo našemu příjezdu, ale k tomu podstatnému se nakonec stejně asi dostanem.. Jelikož sme zase všechno podcenili a nechali nejdůležitější věci na poslední chvíli, stalo se to, že sme ve středu ani nevěděli jak se vlastně do tý ponorky dostanem.. Do toho sem se až ve středu dozvěděl že hrajeme první a máme tam bejt už v sedm což bylo celkem nemožný, jelikož sem byl do půl sedmý na praxi ve špitále, nakonec se to událo tak že půlka jela s Vencou (Action basa) a půlka s Driverem a Urbym.. Tu se dostáváme k těm slibovaným slovům díků.. Opravdu obrovskej kus patří již zmiňovanému Vencovi z Action jak už za pozvání, tak za to že nám odvezl aparaturu a hodil kluky na místo i zpátky, doopravdy děkujem.. Stejně obrovskej dík patří Driverovi a Urbymu, který na poslední chvíly a jako naše poslední naděje, kejvli ve středu večer že nás do toho Litvínova hoděj a tak nás vlastně zachránili. Nebejt toho jak nám geniálně vyšli vstříc, nevim jak bysme to zvládli. Hodně vám kluci dlužíme :)...Co se samotnýho koncertu týče, potěšil mě (nevim jak kluky, ale určitě taky) hodně přátelskej přístup zvukaře a vůbec celkovej přístup všech lidí co nám pomáhali. Podpora od lidí byla paradoxně znát spíš až po koncertě než při něm, ale bylo to asi opravdu tim že sme hráli holt zase první.. Ač to tak ze začátku vubec nevypadlalo, nakonec se všechno povedlo a dopadlo přesně tak jak mělo... A já těch slibovanejch sentimentů a slov díků zas tak moc nenapsal, takže si to klidně přečíst můžete... Poslední věc asi bude to, že nejbližší koncert bude asi až 18.9 v Lovosicích s Německejma Last Chance To Die, takže kdyby nás chtěl něldo vidět, tak určitě tam :)... Timhle se loučim a report mám z krku..Užijte si prázdnin a spousty koncertů s nima spojenejma.. na září teda see you in da pit..Hell :)

Buried Near Roses


Nový songy!

Tak jsme konečně nahráli něco se zpěvem, tak doufáme, že se to bude líbit. První písnička se jmenuje "Burn me on the square, I don´t care". Druhej song se ještě dolazuje, ale bude tu co nejdřív.