Buried Near Roses - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Buried Near Roses post hardcore-metalcore / Děčín

„Gone“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Good bye and take care dude

Hell všem. Doufám, že jste měli bohatýho ježíška(maminku) a na silvestra neházeli bouchačky lidem do piva.. My měli silvestra báječnýho. Bohužel to ale vypadá, že jsme do nového roku vykročili špatnou nohou, soudě teda dle mého vysvědčení a toho co teď bude následovat.

Je nám to moc líto, ale musíme oznámit konec působení našeho kámoše Drawena na postu basáka. Cesty se bohužel rozešli a my mu aspoň tedy přejeme mnoho štěstí a úspěchů do budoucna ať už bude kdekoliv. Jak je zvykem většiny kapel, podrobnosti zůstávají ve zkušebně. Ani my teda nebudeme trhat partu.

Obraťme list a pojďme raději na tu radostnější zprávu. Ještě jsme nestihli ani Drawena oplakat a už je na jeho místě někdo jiný. Máme obrovskou radost, že vám tímto můžeme oficialně představit našeho nového basáka a kamaráda Josku a tímto ho také uvítat v rodině Buried! Snad se mu s náma bude hrát dobře a bude nás mít rád tak jako my jeho..

BNR jsou teď  ve fázi usilovné tvorby a sehrávání se s novým členem. Očekávejte brzy příspěvky do sekce konzerty a pište, poslouchejte, kritizujte a přidávejte...See you soon on the stage fuckers!

                                                                                                                            Hanis

 

PS: máme novej track


Refresh

Hell !    Na oko by se mohlo zdát, že se tu nic neděje, že nám dochází síly a pomalu vyhasínáme. Vůbec tomu ale tak není a příjemný opak je pravdou. Chtěl bych se tu zmínit o pár věcech co nás ovlivňovaly zhruba minulý měsíc, možná ještě dýl. Mělo nám být asi podezřelé, že to jak dobře se najednou věci začli vyvýjet je nějak nepřirozené vzhledem k míře našeho štěstí.

Ta nejhlavnější věc o kterou asi šlo, bylo nahrávání v jednom nejmenovaném řekl bych velice slušném pražském studiu. V tyhle momenty co sem píšu, už jsme měli být dávno zavření se sluchátkami na hlavách kdesi mezi zvukotěsnými skly. Bohužel, není tomu tak. Byli jsme ale ubezpečeni, že určitě max. do nového roku to sfouknem... No takže mi jdeme teda zhluboka dýchat, aby jsme si na to foukání vytvořili pořádný plicní objem..

Celé září a říjen vlastně až doteď, jsme na sobě kvůli tomu opravdu hodně pracovali, hádali se, prali, přeli a dřeli na co nejlepší podobě všech našic věcí. Snad to teda bude znát a oceníte to "aspoň" vy někde na živo, když už to nebude tady v playlistu :).. Udělali jsme díky tomu aspoň jednu úplně novou věc a další je na cestě..

Taky jste si možná všimli, že přibyly dva nové tracky. Jestli ano, museli jste si taky všimnout, že jsou opět bez zpěvu. To je další věc s kterou jsme se v minulé době potýkali. Detaily necháme ve zkušebně a řekneme jen, že teď už je vše v pořádku... V co nejbližší době se budeme snažit zpěv donahrát a hodit to sem už v úplné podobě.

Poslední odstavec bych věnoval informaci, že !!SHÁNÍME KONCERTY!!.. Do prosince máme spoustu času a rádi bysme věnovali všechny víkendy hraní. S případným zájmem se můžete kdykoliv ozvat na náš kapelní email a nebo sem do názorů :)

Děkuju za pozornost a těsíme se v co nejbližší době někde v klubu...samozřejmě See ya in da pit and Mosh or dáj fuckers.

                                                                                                                                               Hanis