BrothersCzechCrew - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

BrothersCzechCrew rap-hip hop / Třeboň

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Anthony Neff*

Zdravím. Jsme občanské sdružení MARI Records o.s. Nabízíme možnost využití nahrávacího studia, dále služby jako je mix a mastering nahrávek, natáčení a videopostprodukci. Studio je vybaveno profesinálním lampovým mikrofonem Rode Classic 2, DAW kontrolerem M-Audio Projectmix, klávesami Casio CTK-700 a mnohým dalším. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Více o studiu na http://www.marirecords.com pod položkou Studio.

spisovatelrepu

NikiTa Dějujem NIkito vážíme si toho :) začátkem přištího roku napíšu spoustu nových textů jestli chceš děla snámmi napiš mi na fb a kdokoliv chce rapovat muže každej má přece hlas a talent nikdo neni dokonalý ani já ne píšu všechny texty sám ale někdy mi chybí spolupráce na textech abyto mělo tu spravnou štávu kdo koliv napište na muj fb nebo bz https://www.facebook.com/GamerBigBos toto je Muj Mc SEEF
https://www.facebook.com… tadyto chris kingův náš skladatel beatů :)
a schaníme další členy do skupiny tak se ozvěte kdo chcete :) tedko za par měsíců budu mít možnost nahrávat ve studiu :) tak se mějte s pozdravem SEEF TEXTAř a raper :) ze skupiny Brothersczechcrew.

Zobrazit všechny názory