Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Brigantia pop-rock / Praha

„25.04.2018 Rock Klub KAIN Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Poslední z divokých- Království nebeské (2016) 310 ×
  • Hrdinové z vesnice- Království nebeské (2016) 258 ×
  • Pochod pána mečů 77 ×
  • Valkyrie 89 ×
  • Za horou a mnohem dál- Království nebeské (2016) 190 ×
  • Konečné řešení- Království nebeské (2016) 315 ×

Novinky

Brigantia v nové sestavě

Upraveno:

Od 1. ledna 2018 hraje Brigantia s novou rytmikou a posíleným zpěvem. Z postu basáka odešel Michal a přišel doktor Tom. Za bicími nahradil Jirku zpívající bubeník Michal.  Přiďte se číhnout jak nám to teď šlape!

Pozvánka do Kainu

 

 

 


Aktuality

Upraveno:

24.11.2016 vystoupí Brigantia opět v rockovém clubu Kain, kde zazní nejlepší pecky minulých let, současná tvorba a několik úplných novinek. Moc se těšíme na všechny milovníky rockové muziky s nádechem metalovo-irských motivů.

 

11. listopadu 2013 hrála Brigantia spolu se Swing bandem "Zpívovar" v Klubu Biograf na Praze 5, v Plzeňské ulici na Obloženém večeru. Bylo to první vystoupení v nové sestavě.

 

19. srpna 2013 přišel na zkoušku do Brigantie nový baskytarista Michal Šimon (člen známé jičínské metalové kapely Outcry), pro kterého se stala tvorba naší skupiny takovou výzvou, že se v průběhu září stal právoplatným členem skupiny Brigantia. Jeho hudební zkušenosti a hráčská erudice nám umožnili bezbolestný restart skupiny. V listopadu zkusíme oslovit pražskou klubovou scénu.

 

22. června 2013 nás opustil baskytarista Martin Meloun, který byl jedním ze služebně nejstarších členů skupiny Brigantia. Martin již v zimě začal zkoušet se skupinou Voliéra, ke které se rozhodl přejít na plný úvazek. Členové skupiny Brigantia mu přejí hodně muzikantských úspěchů v jeho další hudební kariéře na novém působišti.