Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Brassica rock-crossover / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Skutečná liga

V návalu pomaturitní (ano, stále ještě) opilosti nás přepadlo dostatečné sebevědomí, abychom se přihlásili do skutečné ligy. Pro vás, pro fanoušky, nabízeče studií, rekordmanů s tisíci přidanými kapelami a úplně náhodné lidi, kteří jste se sem dostali omylem, se nic nemění, ale aby měli v NSEF radost, měli bychom sem dát jejich logo.

 

Skutečná Liga 2010


Dávné proroctví se stalo skutečností

Okřídlené proroctví kněžny Libuše o městě, jehož sláva hvězd se bude dotýkat, je dnes již notoricky známé a společně s, přiznejme to, dnes už trošku moc provařeným a komerčním ježíšem, se stále drží v Top 10 Proroctví. Ale stejně jako v hudbě najdete i v proroctvích tu největší kvalitu na nižších příčkách. Dnes probírané vyslovila dávno zapomenutá (v naších srdcích však stále živá) praneteř kněžny libuše, Brasslava (spekuluje se, zda podle ní nebyl později nazvána slovenská metropole). Dle pověsti byla krásnější, než Libuše, moudřejší a měla o dvě čísla větší ňadra, držme se však tématu. V jednom ze svých četných výletů do spirituálního světa (podpořeném zatím neznamou rostlinou) poznala dle svých slov "hudbu samotných bohů, pětici umných bardů, jejichž sláva i hvězdy přesáhne" Tato část proroctví je zatím srozumitelná a neliší se příliš od tisíce jiných, falešných. Zajímavější však je část druhá: "Sláva jejich navěky zpečetěna bude 13.2.2010 v klubu XT3 na finále rockové soutěže Startér, stejně jako o týden dřív a o týden později." Zde již je nemožné pochybovat o jejím věštebném daru. Vždyť tenkrát nebyl žádný startér, natož pak klub XT3, dokonce se ani nepoužíval dnešní kalendář. Pro naší kapelu to znamená velký závazek, neboť je očividné, že spirituální entity nás docela žerou, když chtěj přijít na všechny tři naše koncerty. Nebudu to dlouho protahovat. Přesně podle proroctví postoupila Brassica do finále soutěže Startér XT3 a velice ráda vás uvidí na finálovém večeru. Pro ty, kteří vymetli všechny lednové koncerty a doufali, že si teď trochu odpočinou, mám špatnou zprávu, Brassica jede aj v ounoru.

6.2.2010 Již avizovaná Klubovna s Boogie Enola a Kopcem šišek

13.2.2010 Finále Startér- XT3 s Joker's Face, The Dogsbodies, Anything Goes a Reverends

19.2.2010 Batalion s Odečtem plynu a Barbuchou