B.O.S. - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

B.O.S. revival-pop / Pribram

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 836
Poslechnuto skladeb
417
Profil registrován
17.1.2007

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

V repertoáru kapely naleznete klasické pop - rock - oldies hity a to od Petra Nováka, přes Karla Zicha, Karla Gotta, skupinu Olympic, Lucii, Buty, Chinaski, přes Clash, Soul Asylum, Mike and the Mechanics, Stinga, Phila Collinse, po Support Lesbiens, Pink Floyd, R.E.M. a Kabát. V případě plesů skupina hraje i hudbu lidovou a plesovější repertoár. "Bosáci" jsou vyhledáváni pořadateli z celé republiky a to nejen pro svůj repertoár ale i provedení, kterým dokáží oslovit nejširší publikum.

Skupina B.O.S. vznikla v listopadu 1999 v Příbrami. Během let 2001 až 2003 odehráli několik desítek stěžejních akcí, vyvrcholením prestižních hraní bylo vystoupení na Podnikatelském plese Okresní Hospodářské Komory (březen 2003). Od roku 2004 hraje skupina v ustálené podobě: kytara a zpěv: Petr Bětík, kytara a zpěv: Aleš Chovaneček, klávesy a zpěv: Vlasta Svoboda, bicí, zpěv: Lukáš Ondrušek, baskytara, zpěv: José Jabulka.

Bio a historie