Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Born This Way metal / Olomouc

„31.3. Finále Spark Fresh Blood v Budějovicích!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí, Cimbál, Ukulele
Nástrojové obsazení: Kytara, Growl, Scream
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Zpěv, Scream

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Bio a historie

No......zdůůůř,

Konečně je to venku, po letech snažení a hledání muzikantů a hlavně dobré party jsme se našli a založili novej metalovej band ve fazóně a nazvali ho BORN THIS WAY. Obsazení pro mnohé z vás co brázdí českou klubovou a festivalovou scénou bude určitě povědomé. Na pozici zpěvu se usadila známá ostřílená řvounka PETRA, která před tím působila 5 let v kapele Chaos In Head. Roli kytaristů na sebe vzali THOMAS a SPÁČA, kteří spolu mastili svižnej metalkórek v olomoucké bandě Against Falling. Basy se zmocnil zabiják z Uničova JOHNY.......né není majitel sítě kadibudek. No a do škopků buší MILDA, který 15 let učinkoval v pornu s názvem Hazydecay. K této příležitosti jsme natočili dvě písně ve studiu u známeho Šternberského mága Raidy, které bychom vám rádi představili.