Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bombs From Heaven punk-rock'n'roll / Brno

„Poslední koncert“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

POSLEDNÍ KONCERT!

Upraveno:

Ahoj parto,

patrně jste si všimli, že poslední půl rok jsme zrovna nehýřili přehnanou aktivitou. Pravda je taková, že poslední koncert jsme odehráli minulé léto a Bombs z dlouhodobého hlediska tak nějak spíš koexistovali, než aby byli vyloženě nakopnutí a 100% tvůrčí. Pořád se sice skládaly nové písničky, ale tak nějak tam chyběl tah na branku. Možná syndrom vyhoření, možná fakt, že kapela nebyla úplně pro všechny prioritou číslo jedna, kdo ví. Prostě a jednoduše jsme si řekli, že si dáme pauzu, nebudeme nic řešit a až jednou dospějeme společně do bodu, kdy budeme vědět, že to zase chceme nakopnout, tak to uděláme a hotovo.
Ale pořád v nás hlodalo, že jsme si derniéru neužili tam, kde jsme doma - v Brně. Proto jsme kývli na nabídku zahrát koncert v brněnském SONO Music Club spolu s Pipes and Pints. Symbolické na tom je, že když  "Pipes" měli poslední koncert před ohlášenou pauzou, byli jsme u toho taky Tento koncert proběhne 6.4. (událost je v komentáři) a odehrajeme ho v sestavě - Honza, Hank, Danielle a Jimmi. Ten si s námi zahraje po několika letech a teda, těšíme se na to. Buďte u toho s námi!

Vaše Bomby.

                                                                    FACEBOOK

Youtube Video 0-UvxGogqFwYoutube Video 0-UvxGogqFw

Youtube Video A6N2wVxTt48Youtube Video A6N2wVxTt48

Youtube Video ZkGETwnpL4MYoutube Video ZkGETwnpL4M

                 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »