Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blood Manacle metal / Nový Jičín

„Kapela již NENÍ aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv, Growl, Jódlování
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 

 

 

Bio a historie

2009 - Založení kapely Blood Manacle ( Jiří Kramer, Robin Janků, Jan Turek)

2009 - Do kapely přichází na post zpěváka Michal ( IRON ) Pavelka a na post baskytaristy Michal Minárik.. Kapela začala zkoušet a poté nahrávat své první garážové demo CD, které vyšlo v říjnu. Kapela začala pomalu, ale jistě koncertovat.

2010 - Kapela odehrála několik koncertů. Získala mnoho zkušeností a mezi největší úspěchy patřila účast na Skalky festu po boku kapel jako jsou např. (O5 & Radeček, Jaksi Taksi, Cocotte Minute.) ,SillentNight festu a jako předkapela legendy CITRON v Plzni. 

2011 - Kapela koncertuje a zúčastnila se např. charitativní akce Velkolepá párty Novojičínska, dále vystupovala na Jičínfestu a na akcích Hardcore Night vol.2, Fast shit vol.2, Metal Night. Vyvrcholením roku byla návštěva nahravacího studia HC3  ve Fulneku, kde nahrála své Promo EP s názvem No Tomorrow o 5 -ti skladbách, které vyšlo v dubnu 2012. Ve studiu se taktéž  vykrystalizovala hráčská sestava a to na postu basové kytary, kdy do kapely přišel Mirek Szkandera.

2012 – Účastnili jsme se několika akcí, rozpracovali jsme nové songy, ale bohužel nás kvůli pracovní tísni opustil baskytarista Mirek.. Ovšem chvíli na to k nám přišel do kapely na jeho post Markus.. Další měsíce byly věnované zkouškám, abychom mohli opět koncertovat. V této sestavě jsme se ukázali poprvé v Zubří. Bohužel na konci roku nás Markus opouští z pracovních důvodů….

2013 - Kapela díky Markusovi odehrává ještě na začátku roku 3 důležité koncerty, poté nás ale opouští definitivně. Na jeho místo přichází baskytarista Zdenda Socha, s kterým odehráváme všechny koncerty za rok 2013..

2014 - Odehráno je několik koncertů. Mezi nejzajimavější patřila akce na hradě Starého Jičína, kde jsme si zahráli i po boku zahraničních kapel jako jsou: Master, Crisix, Nazareno El Violento, Epitome, Mastic Scum, aj,. 

2015 Asi nejzlomovější rok a to proto, že byl plně věnován skládáním nových písniček a neustálého hledání baskytaristy.. Koncem jara to s námi zkusil Martin Gazda, ale bohužel to nevyšlo. Na podzim se k nám přidává baskytarista Petr Machuča a připravujeme nové písničky a koncerty na rok 2016.

2016 - Během prvních měsíců, dokončujeme všechny skladby a ženeme se na pódia dohánět deficit... Účastnili jsme se několika akcí... Mezi nimi i letos poprvé festival -FishFest, kde výtěžek šel na rekonstrukci místní věžičky v obci Rybí. Došlo také k vzájemné spolupráci s firmou VT24 - servis, která se stává sponzorem námi pořádaných akcí. Všímá si nás také hudební časopis BrutalGirl, který začíná sledovat naše akce..