Black Dolphins - Novinky | Bandzone.cz

Black Dolphins symphonic-rock / Žďár nad Sázavou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Endless Way
  Nezařazeno
 • Wake Up
  Nezařazeno
 • Dark Curses
  Nezařazeno
 • Reason To Die
  Nezařazeno

RockZone

Přátelé, kamarádi, rodiče, prarodiče, partneři, manželové, manželky, děti a vy všichni ostatní, co do toho nespadáte, chtěli bychom Vám moc poděkovat. Jen díky Vám jsme se umístili na 3. místě v České Desítce na rádiu RockZone a tudíž postupujeme do dalšího týdne. Takovou podporu jsme doopravdy nečekali. :)

Chcete-li nás tam udržet i nadále, tak nám můžete klidně pár hlasů zase přihodit. :) Stačí zadat www.rockzone.cz a kliknout na jméno naší kapely tam, kde jsme v obrázku zakroužkovaní. :)

Rádiovky

(Upraveno: )

Krásné ráno s pár novinkami. :)

1) opět je tu jedno malé hlasování. Na rádiu RockZone (http://www.rockzone.cz/) zařadili náš singl Endless Way do České desítky a vy pro něj klinutím na něj můžete hlasovat, aby se udržel i další týden. Momentálně jsme na posledním, 12. místě, a postupuje jen 10 songů. :) Takže máte-li Endless Way rádi, neváhejte, poslechněte, případně pošlete hlas. :)

2) v neděli kolem 15:00 budeme dělat online rozhovor pro Trash rádio (http://www.trashradio.cz/), takže neváhejte, pouštějte a poslouchejte, protože Vám z toho může i něco kápnout. :-P

Jinak se na vás moc těšíme ve Žďáře nad Sázavou 21.6. 2014. Metalu zdar!

Radegast Líheň update

Přátelé, kamarádi, rodiče, prarodiče, ženy, přítelkyně... Prostě všichni... Moc Vám děkujem za podporu, kterou jsme doslova cítili. Jen díky této podpoře jsme postoupili do užšího výběru soutěže RADEGAST LÍHEŇ 2014. Takže: Moc děkujem, lidi!!! Jsme tam! Jedem dál!!!
Děkujem za super akci a taky moc děkujem kapelám Sorrow a Kallibra, které předvedly super vystoupení a byli skvělí. :)

Tak doufáme, že nás budete v soutěži podporovat i nadále. :)

Vaši Black Dolphins