Ahoj. Dobrá tvorba. Jestli máš chuť mrkni se na fresh videoklip "Plzeň" nebo nový track "Archanděl Michael". Brzo budou pokračovat novinky... Další klipy budou následovat!!
New STYLE
cabas lidicky rozhodl sem se robit west side rep lip mi sedi i ta instra jsou pecka co nejdriv nova pecka budu se snazit peac::::...............................









