Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bigbity rock big-beat-rock / Kostelec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zvoník (live) 463 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

VZNIK KAPELY

Kapela Bigbity Rock vznikla koncem dubna 2016. Zakladatelem je současný manager kapely Martin Chamraďa a tehdejší baskytaristka Simona Klimková. Simona tenkrát začala hrát na basu. No pak už chyběl jen krůček k tomu složit vlastní kapelu. Podali jsme si inzerát a na post kytaristy vzali skvělého muzikanta a kytaristu Martina Bílka. Spolu s Martinem přišel do skupiny i energický zpěvák Hynek Grufík. No a na post bubeníka se nám přihlásil, stejně jako basistka, tou stejnou dobu začínající hráč, David Hanzal. Bicí mu však jdou krásně od ruky, už chyběl jen klávesák. I tu jsme měli štěstí a objevili mladičkého, ale velice talentovaného Kryštofa Andráše. V srpnu, se k nám přidává další kytarista výjimečný Michal Luža.  Kapela je konečně kompletní, vrhli jsme se tedy naplno do hoblování. Za rok Simonu na postu baskytaristky vystřídal mladý, prstohbytý Dominik Luža. Hrajeme převzaté zábavové kusy, české i zahraniční a samozřejmě do repertoáru postupně zařazujem své vlastní skladby.

Bio a historie