Beztřídní společnost - Názory | Bandzone.cz

Beztřídní společnost punk-punk / Havířov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Pan Prezident
  Vítězný únor
 • Dvojí metr
  Vítězný únor
 • Rudá záře
  Vítězný únor
 • Beton
  Vítězný únor
 • Jdeme na pivo
  Vítězný únor
Captcha obrázek
Bez profilu

David

Ahoj, máte možnost zorganizovat koncert ve Vašem městě? Sháníte koncerty v ostatních klubech/městech ale nemáte štěstí? Co takhle zkusit výměnný koncert s naší kapelou? Pořádáme koncerty v klubu Hell Chropyně u Kroměříže - Zlínský kraj ( http://bandzone.cz/klub/clubhell ) Pošlete nám Vaši konkrétní nabídku a zkusíme se domluvit na podmínkách. Prosíme o nabídky do cca 100 km. Corps of Noise http://bandzone.cz/corpsofnoise

email : corpsofnoise@seznam.cz

Petr Uram

Musím pochválit skvělý koncert na Letišti. Sice se to moc nerozjelo, ale asi na to bylo moc světla a málo alkoholu, škoda. Oceňuju odvahu kapely, že do toho šla i ve třech se zpěvákem za bicími, hrálo vám to skvěle. Těším se na to, že vás ještě někdy uvidím.

Bez profilu

Jan Szturc

Takový vulgárnější (ale ono to dneska proste kolikrát nejde říct/zahrát jinak) mix havířovských Masomlejnů, pražských Wohnoutů a příbramských Bon Pari. A tož, dobře to synci čisti! :-)
http://bandzone.cz/bonpari
http://bandzone.cz/wohnout

Bez profilu

Dědula

Tak,že 4.4 2015 Chacharkovo doupě Ostrava.Buch do toho

Bez profilu

HB

Paráda, horní gympl má důstojné pokračovatele po Masomlejnech, Rumštajnech (Nebe je jinde), přeju plnou invenci a masový úspěch při budování .

Bez profilu

Dědek

Hoj kluci.Pojďte si s náma zahrát 4.4.2015 v Ostravě v Chacharkově doupěti,termín je jistý.Zveme vás, kapela mandelinky ,šak kukněte co hrajem na bandzonu.Kontakt Email: klupar@ volny.cz Nebo www. bandzone.cz mandelinky Domluva,spěchá. Dědek