Beztřídní společnost - Úvod | Bandzone.cz

Beztřídní společnost punk-punk / Havířov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Pan Prezident
  Vítězný únor
 • Dvojí metr
  Vítězný únor
 • Rudá záře
  Vítězný únor
 • Beton
  Vítězný únor
 • Jdeme na pivo
  Vítězný únor

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

David

Ahoj, máte možnost zorganizovat koncert ve Vašem městě? Sháníte koncerty v ostatních klubech/městech ale nemáte štěstí? Co takhle zkusit výměnný koncert s naší kapelou? Pořádáme koncerty v klubu Hell Chropyně u Kroměříže - Zlínský kraj ( http://bandzone.cz/klub/clubhell ) Pošlete nám Vaši konkrétní nabídku a zkusíme se domluvit na podmínkách. Prosíme o nabídky do cca 100 km. Corps of Noise http://bandzone.cz/corpsofnoise

email : corpsofnoise@seznam.cz

Petr Uram

Musím pochválit skvělý koncert na Letišti. Sice se to moc nerozjelo, ale asi na to bylo moc světla a málo alkoholu, škoda. Oceňuju odvahu kapely, že do toho šla i ve třech se zpěvákem za bicími, hrálo vám to skvěle. Těším se na to, že vás ještě někdy uvidím.

Bez profilu

Jan Szturc

Takový vulgárnější (ale ono to dneska proste kolikrát nejde říct/zahrát jinak) mix havířovských Masomlejnů, pražských Wohnoutů a příbramských Bon Pari. A tož, dobře to synci čisti! :-)
http://bandzone.cz/bonpari
http://bandzone.cz/wohnout

Zobrazit všechny názory