Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bez Šance punk-rock / Police nad Metují

„EP "Končíš kámo 2019" poslechni! :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19

Videoklip Čelem vzad!!!

https://www.youtube.com/watch?v=0RmYV8V0QLc

Naše šestidílná sága je u konce, velkolepé finále! Song vzniknul náhodou, po ustálení čtyřčlenné sestavy, po zjištění, že posloucháme každej něco jinýho jsme aspoň našli jeden spojovací můstek! Social Distortion ! Pak už to šlo jak víno! Co se týče klipu, bohužel nemůžou být promítnuty všechny záběry... Operační paměti počítačů by kolabovaly a interfernety by nás zakázali! 


Videoklip Prázdný byt!!!

Upraveno:

https://www.youtube.com/watch?v=aMacvZHHUh0&feature=youtu.be

Pátý song a zároveň nejtvrdší pecka našeho minialba! Po velmi dlouhé době song, jehož autorem textu není James, ale Boci! Není to tak dlouho, co prošel nepříjemným rozchodem a tak to muselo ven! Takže vlastně další "Baby bye bye" song! I po tomhle si stále chceme obhájit statut pozitivní a veselé kapely! 


Videoklip Končíš kámo!!!

Upraveno:

https://www.youtube.com/watch?v=5vnruNHINcY

Čtvrtý song, který dal za vznik hlášce, kterou se dá vyslat kdejakej pitomec do patřičných mezí! Zajímavostí je, že za vznik téhle písně může závist. Stačí, aby pár kapel, co nemusíte dostalo lepší čas hraní než vy, lidi jim žrali pár vykradených písní, měli větší podporu od rodičů nebo města a hned se rodí v hlavě agrese. Dnes už na to máme jiný názor, ale i tak. Končíš kámo! 


1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19