Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Beat Sisters hard rock-rock / Beroun

„3.7. Dejvická klubovna“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • My Fight 1 180 ×
  • Cut It Out 1 515 ×
  • We Still Rock 890 ×
  • All I Want To Say 701 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Naše kapela se skládá ze čtyř členů, hrajeme v tomto obsazení:

 

Agy - bicí

Áďa - zpěv, doprovodná kytara

Kuba - baskytara, vokály

Marek - sólová kytara     

Bio a historie

Proč Beat Sisters?

Jsme čtyřčlenná kapela ve věku 19-20 let. Zakládajícími členkami kapely jsou dvojčata Agy a Áďa, které milují Beatles. Od původního názvu kapely Beatles ,,Beat Brothers" je asi zřejmé, proč se kapela jmenuje ,,Beat Sisters". Nejprve se k nám přidala Vendy a chvilku poté se přidal Kuba. Teď to spolu táhneme přibližně 5 let a opravdu nás to baví! V roce 2017 jsme se poprvé odvážili složit svoje první písničky a podívali jsme se do studia k Pavlu Marcelovi, který nám ohromně pomohl a motivoval nás do dalšího skládání.

V zimě 2018 proběhly v kapele změny v obsazení a na post baskytary jsme přijali Kubu Zahradníčka a rok poté Marka Molnára na sólovou kytaru. 

Také už jsme měli možnost si zahrát v Mnichově v klubu Sunny Red.

Náš úspěch je, že jsme byli v roce 2018 na 2. místě v soutěži Skutečná Liga. Také jsme vyhráli soutěž Ladronka Fest.