Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Beasta rap-hip hop / Brno

„Píšu a píšu...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


Je to venku!

Takže můj první počin je venku, na demu najdete 8 tracků, dohromady skoro půl hodiny hudby. Kvalita není nejlepší, tak to prosím omluvte, na textech jsem si dával záležet, ale můj majk není žádná high-endová záležitost, moje techniky taky ne, hold člověk nějak začít musí. O produkci se postarali: UnionKenikal (http://bandzone.cz/unionkenikal), tracích "Protloukáme Se" a "Země Se Dnes Netočí Jinak", dále se na beatu objevil Donald v tracku "Překrásná Děvka", Rep-Eat (http://bandzone.cz/repeat), ve válu "Já Se Nedám",  jako poslední je na beatu Shorty (http://bandzone.cz/shorty), v tracku "Rozlučák". Ostatní tracky jsou nahraný na instra stáhnutý z internetu, za což bych se chtěl omluvit. Demo bylo nahráno doma v obyváku, na mikrofon Bardl BCM-6200, jehož cena nepřesáhla hranici 1000,- Kč, tím znova narážím na kvalitu zvuku. K nahrávání byl použit vynikající, freewarový program Audacity, kterej doporučuju, těm, co nechou utrácet peníze a chcou začít s nahráváním. Co dodat víc už mě nenapadá, snad jen to, že su si vědomej toho, že tímto počinem neudělám díru do světa, ale chcu zdůraznit to, že si na nic nehraju. Děkuju všem co se na Demu jakkoliv podíleli a všem co mě podporují, budu rád, když zanecháte komentář, objektivní kritiku, cokoliv. Tak užívejte a přemýšlejte!

Tracklist:

01. Protloukáme Se (prod. UnionKenikal)

02. Země Se Dnes Netočí Jinak (prod. UnionKenikal)

03. Otáčím List

04. Překrásná Děvka (prod. Donald)

05. Složte Zbraně

06. Vidím V Tom Víc

07. Já Se Nedám (prod. Rep Eat)

08. Rozlučák (prod. Shorty)

Cover

Stahujte na:
http://uloz.to/2749934/beasta-vidim-v-tom-vic.zip

http://www.edisk.cz/stahni/15251/Beasta_-_Vidim_V_Tom_Vic.zip_23.93MB.html

 


Rozlučák

Protože letos dokončujeme základní vzdělání, což se neobejde bez patřičných oslav, připravil jsem pro nás track na rozlučák. O produkci se postaral Shorty, kterej vyšel tu stejnou školu minulej rok, mimochodem díky za instro. Kvalita zvuku je pořád na hovno, ale text jsem psal od srdce, snad se bude líbit :)). Track si můžete i stáhnout a nestyďte se napsat nějakej koment :D. Enjoy!