Bauch Money - Úvod | Bandzone.cz

Bauch Money emo-power / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 8. Hugo Toxxx - Draulim jak bauch
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

phoenix93

Čau,
Nabízím využití malýho profesionálního studia v Praze za skvělý ceny!!!
Pokud si chcete něco nahrát, nechat smíchat nebo zmástrovat za velice přátelskou cenu a příjemných podmínek, ozvěte se! Nejde mi jen o to nahrát, ale přemejšlet nad tim a zkusit nahrát nejlíp jak to de!!! Ozvat se můžete buď na mail: Swaczyna1@seznam.cz, nebo na tel. 724 574 801, nebo si mě přidejte na fb: http://www.facebook.com/Firebird62
Ondřej

martinekk

Ahoj,
dovolujeme si nabídnout možnost vystoupení v klubu JET, Orebiská 5, Praha 3.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tento email: jetclub@seznam.cz .
Klub si lze rezervovat i na soukromé akce - narozeniny atp.

Díky a těšíme se na spolupráci
kolektiv JET club
www.jetclub.cz

Dooshi

TO GANZ: si zkoukni třeba klip "v hajzlu" ... to je přesně pro tebe :) nevim, co na tom bylo k nepochopení... prostě nedělá komerční mrdku, ale svoje vlastní originální věci... poslechni legální drogy - tenhle track,co je tady, je vytrženej z kontextu...jako kdybys čet z celýho článku jenom prostřední odstavec:) ...mě to prostě baví jako svině :) nemůžu ti cpát, ať to posloucháš, ale můžeš jít někam se závistivejma kecama o promu :) je to zábavný ! a plení to ovce tvýho typu :D ( a ne, nelezu do prdele, je mi jedno kdo je kdo, řešim hudbu)

Zobrazit všechny názory