Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Respekt rock / Karviná - Třinec

„sháníme koncerty, kde můžem zahrát ...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zvířátko (domácí nahrávka 2014) 345 ×
  • Druhá šance- druhá šance (2013) 135 ×
  • Jdem do putyky- druhá šance (2013) 345 ×
  • Předsevzetí- druhá šance (2013) 93 ×
  • Když struny zrezaví- druhá šance (2013) 90 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Na kolenou- druhá šance (2013) 364 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Už dost 1 230 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Přístav - Valmez

     Tak máme za sebou letošní první koncert a zároveň první koncert ve třech. Zahráli jsme si v klubu Přístav ve Valašském Meziříčí, kde nás pozvala kapela Bílá vdova, které za pozvání děkujem a mistru zvukařovi dík za skvělý zvuk. Hned ze startu jsme si nastřelili tak rychlé tempo, že jsme to sotva ustáli a pokračovali jsme v něm prakticky do konce. Na příště musíme ubrat plyn, ať to s náma nešlehne přímo na pódiu.

 


První letošní koncert

Tak dneska se konečně probudíme ze zimního spánku a letos si poprvé zahrajem. Objevíme se ve Valašském Meziříčí v klubu Přístav. Další poprvé bude pro nás v tom, že dnes hrajem poprvé ve třech.


Rok 2011

Mohlo by se zdát, že jsme v letošním roce usli na vavřínech, pravda je však jiná. Pomalu doplňujeme sekci koncertů, které chystáme na letošní rok a možná nás i neminou nějaké změny. Bude toho letos na nás moc, ale jestli vše vyjde, jak má, chtěli bychom letos udělat nějaké nové písničky na cd, tak držte palce, choďte na koncerty, podporujte, protože bez vás....BEZ VÁS TO NEJDE!