BAND Jiřího Kováře - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

BAND Jiřího Kováře funk-blues / Valašské Meziříčí

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela vznikla v roce 2003 ve složení Pavel Smékal - kytara, zpěv, /  Zdeněk Siner - bicí  /  Josef Fiala - basa. O dva roky později se k nám přidal saxofonista a baskytarista Michal Bořek (Milhouse). Dalším novým členem v kapele od roku 2007 je Petr Děcký se specializací na klávesové nástroje.V druhé polovině roku 2008 odchází Jožka Fiala a na jeho post nastupuje další skvělý basista Jindra Brlica.

Kapela po vystřídání několika zkušeben nyní sídlí ve Valašském Meziříčí v areálu firmy Krasspol,kde našla skutečně hodnotný podnájem pro svoje vyžití a spády v oblasti hudby.

Začínali jsme na blues, i nějaký rock, ale z toho časem sešlo a ladně jsme přešli na funky. V poslední době se dá kapela jen těžko nějak zařadit. Hrajeme co nás napadne, přičemž proplouváme několika hudebními žánry.
 
Odkud název Band Jiřího Kováře?

Dlouho jsme se nemohli rozhodnout pro název kapely. Nakonec, když už to bylo nevyhnutelné, jsme název dostali. Autorem je náš duchovní otec a učitel J.K.

WEB: www.bandjk.com

Bio a historie