Bambule Music - Úvod | Bandzone.cz

Bambule Music rock-pop / Česká Kamenice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Vnitřní boj
    Nezařazeno
  • Labuť - text Jiří Žáček
    Nezařazeno
  • Sen
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Veun

Ahoj osazenstvo kapely Bambule music!Chtěla jsem se zeptat,jestli by bylo možné se na příští rok 2018 domluvit na hraní u nás v Kravařích u České Lípy?Jednalo by se buďto o hraní na Čarodějnicích nebo potom máme po celé léto kapely na koupališti.Máme vlastní zvukaře - pan Němec,Podlaha a někdy i Rejna.Jaká by byla cena?Děkuju moc za odpověď.Chocholoušová Veronika - vedoucí kultury Kravaře - 725 456 237

Anthony Neff*

Zdravím. Jsme občanské sdružení MARI Records o.s. Nabízíme možnost využití nahrávacího studia, dále služby jako je mix a mastering nahrávek, natáčení a videopostprodukci. Studio je vybaveno studiovým lampovým mikrofonem Rode Classic 2, profesionální zvukovou kartou Lexicon FW810S, předzesilovačem SM Pro Audio PR8E, klávesami Casio CTK-3000 a mnohým dalším. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Více o studiu na http://www.marirecords.com pod položkou Studio.

Zobrazit všechny názory